You are here
MARVEL Avengers Academy – nowa gra dla fanów Marvela mobile 

MARVEL Avengers Academy – nowa gra dla fanów Marvela

Jeszcze nie opadły emocje po nowym teaserze Captain America: Civil War wyemitowanym przy okazji Super Bowl, a już fani Avengers mają kolejny powód do radości. Jest nim gra MARVEL Avengers Academy, która zawitała na urządzenia mobilne z systemami Android i iOS.

Pierwsze skojarzenie, jakie nasuwa się po odpaleniu gry, to film X-Men: First Class. Naszym zadaniem jest bowiem zbudowanie uniwersytetu, na którym członkowie Avengers rozwijać będą swoje umiejętności. Do naszej dyspozycji pozostają Tony Stark/Iron Man, Thor, Steve Rogers/Captain America, Natasha Romanoff/Black Widow, Bruce Banner/Hulk, Kamala Khan/Ms. Marvel, Janet van Dyne /Wasp, Amora/Enchantress i Sam Wilson/Falcon, a lista grywalnych bohaterów wciąż rośnie. Fanów, a przede wszystkim fanki Lokiego ucieszy fakt, że i on znalazł się wśród postaci, które można wybrać. Wszystkie charaktery, delikatnie mówiąc, odmłodzono.

Naszym zadaniem jest nie tylko przygotowanie bohaterów do walki z przeciwnikami. Dbać musimy również o dobre relacje z pozostałymi studentami akademii, a prowadzenie życia towarzyskiego jest interesującym elementem gry. Czy myśleliście kiedyś, w jaki sposób zmusić Toniego Starka, by zamiast podrywać koleżanki wziął się za naukę? Trzeba przyznać, że ta postać, pomimo narcystycznej natury, pozwala pozostałym studentom na lepszy rozwój umiejętności, a to za sprawą zbudowania Stark Tower tuż przy samej uczelni. Daje to dostęp do laboratoriów i najnowszej technologii.

http://www.youtube.com/watch?v=WYiIP0Mp50Q

Sama rozgrywka przypomina nieco grę Avengers Alliance, bowiem mamy do wykonania misje, po wykonaniu których zwiększają się nasze umiejętności. Mamy też licznik monet w logiem Avengers oraz licznik kryształów. Kolejnych bohaterów mogących pomóc nam w wykonaniu zadań werbujemy w sklepie. Poruszanie się po mapie nasuwa skojarzenia z inną grą, a mianowicie z Avengers Alliance Tactics. Myślę, że odniesienie się do elementów znanych z wcześniejszych tytułów dedykowanych Avengers był celowy – gracze przyzwyczajeni do poprzedniej rozgrywki chętnie sięgną po nowy tytuł, zaś osoby nowe nie powinny mieć trudności z obsługą Avengers Academy.

Za grę odpowiedzialny jest amerykański wydawca TinyCo. Do zagrania niezbędne jest nam urządzenie z Androidem 4.0.3 lub nowszym, albo iOS 5.1.1 lub nowszym. MARVEL Avengers Academy pobrać możemy w sklepach Google Play i App Store.

Więcej informacji na oficjalnej stronie

 

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór gier oraz konsol w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

 

 

Related posts

Leave a Comment