Masz konsole Nintendo? Humble Bundle przygotowało ciekawą ofertę

Humble Bundle przygotowało ciekawy zestaw gier. Tym razem w paczuszce znalazły się produkcje na konsole Wii U i 3DS.

Na portalu Humble Bundle, oferującym gry komputerowe i konsolowe, muzykę, e-booki i filmy w cenach, które użytkownik sam może sobie wybrać, pojawiła się ciekawa oferta. Na tapecie są tym razem gry mogące ucieszyć posiadaczy konsol Nintendo. Czego możemy się spodziewać?

Wśród gier, które możemy nabyć za cenę 1 dolara znalazły się: Retro City Rampage: DX (Nintendo 3DS), Affordable Space Adventures (Wii U), Shantae and the Pirate’s Curse (na obie konsole). Pierwszy z wymienionych tytułów, Retro City Rampage: DX, powinien przypaść do gustu miłośnikom klimatów retro i magii 8-bitowych produkcji. Naszym zadaniem jest przemierzanie ulic, łamanie prawa i „szlajanie się” po mieście. Do naszej dyspozycji pozostaje ponad 25 rodzajów broni, a także wiele udogodnień mających uczynić rozgrywkę przyjemniejszą. Ponad 60 misji do wykonania nie powinno zbyt szybko odciągnąć gracza od konsolki. Jeśli do tego dojdzie ponad 50 samochodów, które możemy ukraść, cała masa ekwipunku oraz możliwość kastomizacji postaci, to wiadomo, że jest to tytuł na długie wieczory. Affordable Space Adventures jest z kolei grą logiczną z elementami przygodówki. Zadaniem gracza jest kontrola statku kosmicznego. Na każdym z poziomów czekają przeszkody, które należy pokonać oraz przeciwników, których najlepiej ominąć pozostając niezauważonym. Można oczywiście dostosowywać statek do planszy – zmieniać silnik paliwowy na elektryczny, kombinować z podwoziami itp. Trzecia z wymienionych gier, Shantae and the Pirate’s Curse, jest produkcją utrzymaną w klimacie mangowym, której główną bohaterką jest pół-dżin Shantae, walcząca z wrogami za pomocą… włosów.

Jeśli chodzi o gry, które możemy mieć za 13 dolarów, to znalazły się tutaj: Super Street Fighter IV: 3D Edition (Nintendo 3DS) i Darksiders II (Wii U). Pierwszego z tytułów przedstawiać nie trzeba, bowiem jest to kolejna gra z serii bijatyk Street Fighter. Do wyboru gracz ma 35 postaci, a każda z nich ma swoją własną historię. Darksiders II jest z kolei typową produkcją z gatunku hack’n’slash, utrzymaną w klimacie RPG. Zadaniem gracza jest kontrola Śmierci, czyli jednego z Czterech Jeźdźców Apokalipsy.

Możemy też wybrać grę, która znajduje się w widełkach cenowych rozpoczynających się od niecałych 10 dolarów. Do dyspozycji gracze mają tutaj tytuły takie jak: Freedom Planet (Wii U), Rhythm Thief & the Emperor’s Treasure (Nintendo 3DS), Citizens of Earth (obie konsole). Znalazł się tutaj również motyw z opisywanej już gry Retro City Rampage: DX. Pierwszy z wymienionych tytułów, czyli Freedom Planet, jest platformówką niezależnego studia deweloperskiego, w której do wyboru mamy trzy postaci żeńskie, a każda z nich odznacza się unikatowymi umiejętnościami. Rhythm Thief & the Emperor’s Treasure to kolejna gra utrzymana w konwencji mangowej, która łączy w sobie elementy gry logicznej, muzycznej i przygodówki. Jeśli lubicie „dziwne klimaty”, to ten tytuł powinien przypaść Wam do gustu. Trzeci z wymienionych tytułów, Citizens of Earth, jest grą RPG, w której gracz wciela się w dopiero co wybrane wiceprezydenta świata. Jako polityk trzeba będzie dbać o porządek na Ziemi, rekrutować przyjaciół, rodzinę, lokalnych działaczy itp. Tytuł skradł serca ludzi i, cóż, dziwicie się temu?

Humble Bundle wspierać warto, a nawet trzeba, bo portal daje nam możliwość wyboru, do kogo mają trafić pieniądze. Możemy je więc rozdysponować pomiędzy twórców gry, organizatorów akcji oraz organizacje charytatywne (przede wszystkim UNICEF). Nam idea dzielenia się środkami z potrzebującymi ludźmi bardzo się podoba, dlatego przedstawiamy Wam ciekawe, naszym zdaniem, oferty, które pojawiają na platformie Humble Bundle. Sprawiając sobie przyjemność, wybierając interesujące nas tytuły, możemy jednocześnie komuś pomóc. Czy zatem radość płynąca wtedy z rozrywki nie jest większa?

Źródło informacji: Humble Bundle

_____________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...