You are here
Meizu M5 bez tajemnic News 

Meizu M5 bez tajemnic

Przecieki przeciekami, ale dopiero gdy producent oficjalnie ogłasza premierę swojego urządzenia, można zacząć się cieszy. A w przypadku Meizu M5 powodów do radości mamy przynajmniej kilka – jednym z nich jest cena.

Meizu M5 zdjęcie smartfona

 

Meizu rzadko bywa pierwszym wyborem, gdy użytkownicy myślą o nowej słuchawce, co nie oznacza jednak, że premierę ich nowego dziecka warto było odpuścić. W Pekinie zaprezentowano sprzęt interesujący, choć jego kariera nie będzie raczej oszałamiająca. Wszystko dlatego, że nie jest to typowy flagowiec, którego specyfikacja wbija w fotel. Ale Meizu M5 będzie dobrym wyborem dla tych, którzy szukają sprzętu niedrogiego. Bo cóż, M5 nie będzie drogi, a już na pewno nie w Chinach.

Może zacznijmy od rzeczy, która jest najmniej istotna, choć niektórzy przedkładają ją ponad specyfikację. Chodzi o kolor urządzenia. Meizu M5 pojawiło się w aż pięciu różnych odsłonach – białej, czarnej, złotej, niebieskiej oraz… miętowej. I trzeba przyznać, że prezentuje się znakomicie. Jeżeli chodzi o sam design, to nie ma się tu co doszukiwać rewolucyjnych zmian w stosunku do poprzedników. To przede wszystkim prostota, ale zaserwowana z gustem, którego niektórzy producenci mogą Meizu zazdrościć. Na zdjęciach widać, że ekrany 2.5D na dobre zadomowiły się już w sprzętach Meizu i pasują tam jak ulał. M5 nie jest więc tutaj wyjątkiem.

Ciekawe jest to, że wyświetlacz w Meizu M5 stał się odrobinę większy. Teraz klienci dostaną 5,2 cala, a nie 5 jak mogliśmy się spodziewać. Nie ma jednak co liczyć na więcej ulepszeń. Procesorem zarządzającym został MediaTek MT6750, czyli ten sam model, który mogliśmy poznać przy okazji Meizu m3s. Telefon pojawi się na rynku w dwóch wersjach. Pierwsza wyposażona będzie w 2 GB RAM oraz 16 GB miejsca na dane, a druga w odpowiednio 3 oraz 32 GB. Dobrze, że nie zapomniano o użytkownikach, którzy lubią mieć więcej miejsca i pojawił się slot microSD.

Co jeszcze na nas czeka? Skaner linii papilarnych, aparat główny 13 Mpix oraz akumulator o pojemności 3700 mAh (choć bez szybkiego ładowania). A ile Meizu M5 ma kosztować. Tańsza wersja w przeliczeniu na złotówki to około 4 stówki. Drożna to już 500 złotych, ale musicie przyznać, że i tak jest to dobra oferta. Oczywiście po sprowadzeniu z Chin, ceny będą wyższe.

Źródło: GSMArena
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment