ch 750x300 1

Microsoft wypuszcza tanie słuchawki

Microsoft rozpieszcza ostatnio swoich użytkowników. W zeszłym tygodniu pisaliśmy o nowych Lumiach 540, który niestety w Polsce raczej nie zobaczymy, za to teraz pokażemy wam produkt, który na naszym rynku jest już dostępny.

 
ch 750x300 1
 
Tym razem chodzi jednak o produkt z innej półki, ale dopasowany do smartfonów Microsoftu. Pierwszy z nich to zestaw słuchawkowy Hoop by Coloud (Wh-610). Przygotowany razem z marką Coloud charakteryzuje się tym, że doskonale nadaje się dla użytkowników, którzy cenią sobie wygodę, a przy tym cały czas pozostają aktywni.
Bezproblemowe użytkowanie ma zapewnić nowa konstrukcja tzw. „zmienna pętelka”, dzięki której słuchawka dopasuje się do ucha. Dodatkowy klips umieszczony na kablu pozwoli na przypięcie urządzenia do ubrania, co znacznie ułatwi jego użytkowanie, nawet podczas maratonu. Sam kabel również wygląda nieco inaczej. Jest płaski, a co za tym idzie, problem z wiecznie zapętlającym się i denerwującym wszystkich elementem powinien zostać rozwiązany. Słuchawki mają także przyciski, którymi można regulować głośność.
 
ch 750x300 2
 
Drugim zestawem, który można już kupić jest Comfort Headset. Ten został zaprojektowany specjalnie dla użytkowników lubujących się w wygodzie. Dopasowana do ucha słuchawka douszna idealnie wkomponowuje się w wizerunek, który towarzyszy Lumii niemal od samego początku jej istnienia. Dodatkowo, głośnik w urządzeniu został tak umieszczony, by sam dźwięk kierowany był bezpośrednio w głąb ucha.
Trzeba przyznać, że Microsoft stworzył naprawdę ładnie wyglądające zestawy. Podkreśla to Piotr Piasecki (Microsoft Mobile Devices and Services) mówiąc, że „Zestawy Comfort Headset oraz Hoop by Coloud zostały zaprojektowane z myślą nie tylko o uzyskaniu wysokiej jakości dźwięku, ale także zapewnieniu wysokiego komfortu ich użytkownikom(…)”. I trudno nie przyznać mu racji.
Zestawy cenowo także nie odstraszają. Za Hoop by Coloud przyjdzie nam zapłacić 119 złotych (kolory: zielony, pomarańczowy, czarny), a za Comfort Headset tylko 49 zł (kolory: czarny, pomarańczowy, biały).
Źródło: Microsoft
Fot: jw.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...