Mionix Nash 20 – ciekawe słuchawki dla graczy ceniących jakość

Mionix Nash 20 to słuchawki stworzone z myślą o graczach i ich wielogodzinnych rozgrywkach w sieci, gdzie jak najlepiej przebiegająca komunikacja jest bardzo istotna. Czy są słuchawkami na miarę wyzwania, którego się podjęły?

Mionix to jeszcze dość mało znana firma, która stopniowo wraz ze swymi kolejnymi interesującymi produktami wyrabia sobie dobrą renomę i wysoką pozycję. Gracze, którzy mieli okazję zetknąć się z jej produktami, zwykle chwalą ich wysoką jakość. Ta szwedzka firma ma na swoim koncie na razie niewiele produktów, z czego blisko połowa to dość stylowo wyglądające, wieloprzyciskowe myszki. Jej produkty nie są tanie, kierowane są zdecydowanie do graczy, którzy mogą sobie pozwolić na spore wydatki, niemniej na tle podobnych urządzeń tej samej klasy prezentują się jako całkiem godny uwagi produkt. Mionix Nash 20 są jej pierwszymi słuchawkami i właśnie pojawiły się na polskim rynku. Debiut ten należy uznać za udany, bo w ręce graczy trafia produkt, który jest naprawdę nieźle pomyślany i  można go ocenić jako dobry. Jedyne co może przeszkadzać to cena – ta sugerowana, z którą się pewnie w sklepach spotkacie, wynosi 469 zł, czyli może nie aż tak znowu wiele dla przeciętnego obywatela Unii Europejskiej, natomiast trochę dużo jak na przeciętny polski portfel.

Mionix Nash 20 są słuchawkami nausznymi typu półzamkniętego, pod względem estetyki prezentują się bardzo dobrze i sprawiają wrażenie solidnych. To ostatnie przekłada się jednak na to, że, moim zdaniem, są trochę za ciężkie, jakkolwiek jest to niedogodność, do której da się przyzwyczaić, to raczej nie od razu będziecie chcieli spędzić 12-godzinną sesję w CS-a z nimi na głowie . Mikrofon znajduje się w sensownej odległości od ust, korzystanie z niego jest komfortowe, dobrze sobie radzi z przetwarzaniem głosu. Jeśli chodzi o dźwięk, sprawdzają się po prostu świetnie i jest to zdecydowanie ich najmocniejszą stroną – dają bardzo klarowne pojęcie o otaczającej nas przestrzeni, tego skąd dochodzi dany hałas, to duży atut we wszelkiego typu shooterach.

Jednak przez to, że są typowymi słuchawkami gamingowymi, radzą sobie znacznie gorzej z odtwarzaną muzyką. Niskie, średnie i wysokie tony w typowych utworach brzmią raczej dziwnie, można to oczywiście jako tako „poukładać” za pomocą korektora dźwięku (equalizera), ale i tak przegrywają w konkurencji z najpopularniejszymi słuchawkami muzycznymi. Czy warto więc je w ogólnym rozrachunku wybrać? Jeśli potrzebujecie dobrych jakościowo słuchawek do grania i was na Mionix Nash 20 stać, to jak najbardziej tak. Jeśli interesowałaby was specyfikacja techniczna, odpowiednie info znajdziecie na stronie producenta (link tutaj).

Źródło : Mionix, PC World, Kiguru.

___________________

Zapraszamy do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

Dodaj komentarz

562 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
iPhone 11 Pro
Jaki będzie Iphone 15 Ultra?

Informacje przez Apple nie zostały jeszcze ujawnione . Jednakże, można przedstawić kilka możliwych trendów na...