Moto E – nowe zdjęcia urządzenia Motoroli wyciekły do sieci

Nadchodzący budżetowiec Motoroli ma być pierwszym urządzeniem wprowadzonym do sprzedaży po przejęciu firmy przez chińskie Lenovo. Specyfikacja techniczna Moto E nie jest już od dawna tajemnicą. Dziś zaś możemy zapoznać się z grafikami prezentującymi najnowszy model Motoroli.

gsmarena 001

Nadchodząca słuchawka Moto E nie będzie mogła pochwalić się mocnymi „bebechami”, lecz za cenę która ma być naprawdę atrakcyjna nie sposób spodziewać się więcej. Nie oznacza to jednak, że urządzenie będzie słabe.

W smartfonie znajdziemy dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon taktowany zegarem 1.2Ghz, 1GB RAM oraz 4GB pamięci flash. Ponadto producent wyposażył Moto E w 5Mpix aparat (brak przedniej kamerki) oraz baterię o pojemności 1980 mAh. Wszystko zostało zamknięte w 140 gramowej obudowie.

Konfiguracja, choć nie zachwyca powinna wystarczyć przeciętnemu użytkownikowi. Na polu wydajnościowym nowa Motorola z pewnością przeskoczy konkurencję, jak to miało miejsce w przypadku wcześniejszych urządzeń.

Teraz, kiedy o tytułowej słuchawce wiemy prawie wszystko, pozostaje nam tylko czekać na oficjalną premierę Motoroli Moto E.

Źródło: GSMArena

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...