WP 20141012 08 35 52 Pro highres

Moto G 2014 z LTE i pojemniejszą baterią? Motorola szykuje odświeżoną wersję smartfona

Zachodnie serwisy, trakujące o tematyce nowych technologii donoszą o planach Motoroli dotyczących wydania nowego wariantu tegorocznego Moto G (2nd). Według nieoficjalnych danych, urządzenie zostanie wyposażone w LTE oraz pojemniejszą baterię.

WP 20141012 08 35 52 Pro  highres

Moto G cechuje się idealnym stosunkiem ceny do jakości. Podobnie sprawa ma się w przypadku następcy, czyli drugiej generacji tej jakże udanej słuchawki. Niestety, niska cena okupiona jest pewnymi brakami, jak choćby kiepskim akumulatorem oraz brakiem łączności LTE. Okazuje się jednak, że Motorola zamierza naprawić błąd, jakim bez wątpienia są braki w specyfikacji.

LTE, pozwalające na szybkie połączenie internetowe, nie jest już dobrem, którym mogą cieszyć się wyłącznie posiadacze najdroższych smartfonów. Obecnie wspomniany moduł możemy znaleźć nawet w tańszych urządzeniach. Dlatego też nie rozumiem do końca, dlaczego w Moto G drugiej generacji nie znalazł się takowy. Sam będąc użytkownikiem wspomnianego telefonu, z wielką chęcią dopłaciłbym za wersję z LTE. Miejmy nadzieję, że przeciek dotyczący planów wydawniczych Motoroli okaże się prawdą.

Long Term Evolution to nie jedyna zmiana, jaka (prawdopodobnie) czeka Moto G 2014. W odświeżonej wersji słuchawki upgrade’u doczeka się także bateria. Pojemność ogniwa ma wynosić 2390 mAh, czyli o 320 więcej niż w edycji podstawowej.

Czy Motorola faktycznie ma planach wydanie nowego wariantu tytułowego telefonu? Myślę, że tak, choć obawiam się, że w kwestii dostępności zostaną nałożone ograniczenia terytorialne. Nieoficjalnie mówi się o tym, że słuchawkę nabędziemy jedynie w Brazylii. Oby ta część przecieku okazała się mylna.

Źródło: PhoneArena

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...