Nowe wieści o Motoroli Moto G7 Play

Nadchodzące średniaki od Motoroli — Moto G7 oraz Moto G7 Plus za sprawą przecieków nie są już takie tajemnicze. Niemniej, o Moto G7 Play nie wiedzieliśmy kompletnie nic. Aż do teraz, kiedy w sieci pojawiły się pierwsze grafiki prezentujące urządzenie oraz informacje o specyfikacji.

Moto G7 Play

O ile wspomniane wcześniej urządzenia wyglądają dość oryginalnie i nie uległy modzie na szeroki notch, o tyle Moto G7 Play mocno przypomina iPhone’a X lub jak kto woli — Motorolę One. Dla jednych będzie to wada, dla innych zaleta, ale zmniejszenie pojemności baterii w stosunku do poprzednika z 4000 do 2820 mAh zostanie odebrane przez wszystkich jednakowo. Negatywnie rzecz jasna.

Co wiemy o Moto G7 Play?

Stylistyczni zmieni się wiele i jeśli mam być szczery, wydaje mi się, że Motorola mocno inspirowała się swoim ostatnim urządzeniem z Androidem One na pokładzie. Front smartfona jest więc mocno wtórny i znajdziemy na nim ogromnego notcha. Przeczuwam, że przez jego obecność, lwia cześć fanów serii “G” wybierze model podstawowy lub z Plusem.

Moto G7 Play

W kwestii specyfikacji jest raczej standardowo. Znajdziemy tutaj układ Qualcomm Snapdragon 623 wspierany grafiką Adreno 506. Jedyną niepokojącą sprawą jest bateria o pojemności 2820 mAh, która ustąpi miejsca akumulatorowi o 4000 mAh. Wątpię, czy uda się nadrobić fizyczny brak software’owo.

Źródło: Droid Life

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3829 More posts in artykuły category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...