Mount your Friends – gra z wirującymi “członkami”, w tle

Jeśli jesteście amatorami dziwacznych tytułów, to obok produkcji studia Stegersaurus Games nie możecie przejść obojętnie. Głównym celem zabawy jest zbudowanie piramidy z męskich ciał, odzianych jedynie w kuse stringi.

Jeśli nie chcecie zostać zasypani gradem dziwnych pytań, nie uruchamiajcie Mount your Friends, przy rodzicach. Produkcja studia Stegersaurus Games opiera się na dosyć oryginalnym pomyśle, a mianowicie celem gry jest zbudowanie jak najwyższej wieży przy użyciu muskularnych mężczyzn i kozy.

Emocje towarzyszące trybowi kooperacji, gdy każdy gracz próbuje umieścić swojego zawodnika tak stabilnie, by jego partner mógł łatwiej się na niego wspiąć, potrafią nieźle namieszać Jedno twórcom, trzeba przyznać, mają spory dystans do projektu. Czy w podobny sposób podejdą do tego gracze, to już zupełnie inna kwestia.

http://www.youtube.com/watch?v=5waxO7REAM0

Wkrótce ma się pojawić też tryb Mancraft, charakteryzujący się zniesieniem limitów czasowych. Dla osób czujących się niezręcznie na widok slipów, Stegersaurus Games udostępniło wersję ocenzurowaną (SFW – Safe For Work).

http://www.youtube.com/watch?v=WpMphCgTKuM

Gra dostępna jest na Xboksa. Niestety, nie jest przeznaczona na polskie konta. Wkrótce trafić jednak może na PC. Jedyne co trzeba zrobić, to wziąć udział w głosowaniu na serwisie Greenlight.

 

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...