slajd

MultiPhone PAP7500 – flagowiec od Prestigio zachęca nie tylko ceną

Prestigio nie przestaje mnie zaskakiwać i to w dodatku pozytywnie, co nie jest standardem w przypadku innych mniej znanych producentów sprzętu elektronicznego. Firma zaprezentowała właśnie nowy flagowy model. Czy warto się nim zainteresować?

slajd

Urządzenie zostało wyposażone w 5-calowy ekran IPS, pracujący w rozdzielczości Full HD. Taka konfiguracja zapewni obraz ostry jak brzytwa, cechujący się poprawnym odzwierciedleniem barw. Sercem nowego flagowca jest czterordzeniowa jednostka MediaTek MT6589T, taktowana zegarem 1.7 GHz oraz w zależności od wersji 1 lub 2 GB pamięci RAM.

Wielbiciele smartfonowej fotografii docenią 13 Mpix aparat z doświetleniem BSI i autofocusem oraz…uwaga – 8 Mpix przednią kamerkę do wideo rozmów. Pliki zapiszemy na 16 bądź 32 GB pamięci flash, lecz w razie potrzeby istnieje możliwość rozszerzenia pojemności o dodatkową kartę SD.                

Naturalnie, producent nie zapomniał o zaimplementowaniu najpopularniejszych modułów łączności jak: WiFi w standardzie a/b/n/g, Bluetooth, GPS oraz NFC.

Reasumując Prestigio proponuje nam swój flagowy model w dwóch wersjach. Różnią się one dostępną pamięcią flash oraz RAM. Za uboższą wersję przyjdzie nam zapłacić jednie 850 zł, zaś wersja mocniejsza to wydatek rzędu 950 zł.

Nie oszukujmy się. W tej cenie próżno szukać nowych modeli o podobnej specyfikacji. Dlatego też uważam, że MultiPhone PAP7500  ma szanse zdobyć sporą popularność.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...