You are here
Mundial dobiegł końca, ale Orange nie zapomina o darmowych gigabajtach artykuły News 

Mundial dobiegł końca, ale Orange nie zapomina o darmowych gigabajtach

Choć nie należę do wielkich fanów piłki kopanej, jestem pod wrażeniem całej oprawy i klimatu, jaki zapewnia Mundial. Niestety, ten dobiegł wczoraj końca. Puchar Świata zdobyła zasłużenie Francja i mogłoby wydawać się, że Orange zakończy promocję gigabajty za gole. Okazuje się jednak, że pomarańczowi “grają dalej”.

Mundial

Dzisiejsze oferty abonamentowe oraz te “na kartę” zawierają w sobie spore pakiety na transmisję danych. Z mojego doświadczenia wiem, że gigabajtów nigdy za wiele, dlatego też czyham na każdą promocję, w ramach której mogę za darmo lub niewielkim kosztem zasilić swoje “konto”. Mecze piłkarskie, w ramach których Orange obdarowuje swoich klientów darmowymi bonusowymi GB to jedna z tych okazji.

Koniec Mundialu z Orange

Mundial nie jest jedynym wydarzeniem piłkarskim, przy okazji którego Orange rozdaje swoim użytkownikom gigabajty za strzelone gole, jednak to właśnie Mistrzostwa Świata w piłce nożnej są najświeższym świętem piłkarskim. Z tej okazji w ostatnich dniach Orange rozszalało się z przyznawaniem bonusów, w efekcie czego od dłuższego czasu nie naruszyłem mojego pakietu abonamentowego. Wygląda na to, że nie naruszę go jeszcze przez kolejne trzy doby.

Orange postanowiło przyznać swoim użytkownikom 4 darmowe GB na okres trzech dni od czasu aktywacji pakietu. Pakiet można aktywować maksymalnie po 24 godzinach od startu oferty. Chcąc skorzystać z oferty, należy wysłać SMS o treści PUCHAR na numer 233.

W teorii następca tego typu oferta pojawi się dopiero przy okazji kolejnych większych zmagań piłkarskich, ale nauczony doświadczeniem, zdaję sobie sprawę, że Orange może nas w tej kwestii zaskoczyć. Liczę na to.

Źródło: Orange

Related posts

Leave a Comment