1a461c50749a9b62b006c482863ad2211

[MWC 2015] Już dziś poznamy najnowsze urządzenia ze stajni Samsunga, HTC oraz Huawei– streaming u nas

Co prawda tegoroczne Mobile World Congress rozpoczynają się dopiero jutro, lecz już dziś będą miały miejsce pierwsze premiery urządzeń cenionych producentów. U nas możecie śledzić na żywo całe wydarzenie.

1a461c50749a9b62b006c482863ad2211

Huawei

Pierwszym z trzech producentów, którzy zdecydowali się na zorganizowanie eventu na dzień przed rozpoczęciem MWC 2015 jest chiński Huawei. Prawdę mówiąc nie sposób przewidzieć, co będzie tematem przewodnim konferencji firmy. Może okazać się nim następca flagowego i nie oszukujmy się, świetnego modelu Ascend P7.

The-Huawei-logo-Do-you-know-who-they-are-470x250

Zważają na obecnie panującą modę na wearable wysoce prawdopodobne jest także to, iż zobaczymy dzisiaj inteligentne czasomierze. Nie pogardziłbym także tabletami.

Dziś po 13:30 zakończą się spekulacje i będziemy mogli dowiedzieć się czegoś więcej na temat nowych produktów w portfolio Chińczyków.

HTC

Tajwański koncern zaplanował swoją prezentację na godzinę 16:00, choć na dobrą sprawę już teraz wiemy doskonale, że gwoździem programu będzie tutaj model One M9. Według zdjęć i filmów, które wyciekły wczoraj – smartfon będzie łudząco podobny do swojego poprzednika. Nie wiedzą w tym nic złego, gdyż powielanie sprawdzonych rozwiązań uważam za słuszne działania.

http://www.youtube.com/watch?v=fRnE6v4QBy4

Czy to wszystko? Czy oprócz wspomnianego urządzenia nie zobaczymy nic? Tego wiemy się po godzinie 16. Poniżej możecie śledzić konferencje na żywo:

http://www.youtube.com/watch?v=BWhM_oHr558

Samsung

Konferencja południowokoreańskiego producenta bez wątpienia jest najbardziej wyczekiwanym puntem całego Mobile Wolrd Congress w Barcelonie. Podobnie jak to miało miejsce w przypadku HTC również tutaj ciężko było dochować tajemnicy i ustrzec się wycieków informacji  na temat nowych urządzeń.

S6-EDGE m1

Poza kilkoma filmikami, niezdradzającymi szczegółów w internecie pojawiły się pierwsze zdjęcia modelu Galaxy S6 oraz wariantu Edge tegoż flagowca. Przyznam, że na obydwa czekam z zapartym tchem. Z drugiej jednak strony jestem więcej niż pewny, że Samsung zaskoczy nas czymś jeszcze. Co to dokładnie będzie?

Okaże się już o 18:30. Oglądajcie konferencję razem z nami:

http://www.youtube.com/watch?v=CVk3ZWrhHxc

Co z innymi? Poczynania niewymienionych we wpisie producentów będziemy opisywać na bieżącą od jutrzejszego poranku. Koniecznie śledźcie naszą stronę Vipmultimedia.

Źródła: Twitter, Samsung, HTC, Huawei, YouTube, CNet

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...