Surf slide

[MWC 2016] Jeden, by nimi władać… Uniwersalny pilot od Mad Catz

Największym problemem z którym muszą się borykać posiadacze wielu urządzeń elektronicznych, jest ich bezstresowa obsługa, gdyż zatrważająca ilość pilotów, którymi musimy obsłużyć posiadane sprzęty, do najprzyjemniejszych nie należy. Nie wspominając już o tym, że zajmują one jakże nam cenną domową przestrzeń. Na barcelońskich targach „Mobile World Congress 2016” światowy lider w innowacyjności i produkcji peryferii dla przemysłu gamingowego, firma „Mad Catz”, zaprezentował rozwiązanie, które ów niedogodność niweluje.

Surf slide

Kontroler „S.U.R.F.”, który został zaprezentowany podczas tegorocznych targów „MWC”, w Barcelonie łączy się za pomocą Bluetooth niemal z każdym urządzeniem pracującym w oparciu o system „Google’a”: smartfonami, tabletami, Smart TV czy „PC-etem”.

Urządzenie wyposażone zostało w klawiaturę z układem liter „QWERTY”, co z pewnością docenią osoby nieprzepadające zbytnio za ekranami dotykowymi. Dla zwiększenia komfortu surfowania po sieci twórcy wbudowali w kontroler dwie gałki analogowe, pozwalające symulować ruch myszki, w tym również prawego i lewego przycisku. Dodatkowo znajdziemy tutaj klawisze odpowiadające za zmianę głośności, pauzowanie, czy przewijanie oglądanych na tablecie, Smart TV, czy Android TV filmów.

Jeśli myślicie, że to wszystko, co przygotował dla konsumentów „Mad Catz” to jesteście w błędzie. „S.U.R.F.” posiada jeszcze dwa triggery, cztery przyciski akcji, pad kierunkowy, wysuwane uchwyty oraz klips, w który można zamocować smartfon. Wszystko po to, aby rozgrywka na telefonie była jeszcze bardziej komfortowa.

Na ten moment „S.U.R.F.” dostępny jest wyłącznie na amerykańskim w cenie 80 dolarów. Czy i kiedy sprzęt trafi do Polski jeszcze nie wiadomo.

Źródło: Mad Catz

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór smartfonów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.


Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...