zeround 750x300

MyKronoz ZeRound już niedługo trafi na rynek

Nowy smartwatch szwajcarskiego producenta zapowiada lekką modyfikację tego, do czego byliśmy już przyzwyczajeni.

zeround 750x300

Przyzwyczailiśmy się już, że smartwatche oraz produkty wearable od MyKronoz charakteryzują się futurystycznym designem. Nie inaczej będzie w przypadku ZeRound, choć da się zauważyć, że projektanci postawili tym razem na klasykę. Model ma okrągły wyświetlacz, który wprawdzie wykorzystywany był już w urządzeniach MyKronoz to jednak nigdy nie wyglądał tak dobrze.

Oczywiście mówimy tutaj cały czas o projekcie, który zakłada nowoczesność. Typowy, klasyczny design dostaliśmy od producenta przy okazji ZeClock, ale w przypadku tego produktu nie można było go nazwać typowym smartwatchem. Stanowił połączenie zwykłego zegarka z niektórymi funkcjami oferowanymi przez urządzenia wearable. ZeRound jest zupełnie inny.

zeround 750x300 1

Wyświetlacz smartwatcha wykonano w technologii TFT (240×204 px) i oczywiście jest on w pełni dotykowy. Komunikuje się ze sparowanymi urządzeniami za pomocą Bluetooth 4.0. Ciekawą funkcją w którą go wyposażono jest to, że zegarek nie pozwoli nam zgubić telefonu. Jeżeli oddalimy się od naszej słuchawki, ZeRound da nam o tym znać. Przydatna rzecz, szczególnie wtedy, gdy sprzętu używamy poza domem, a jak wiadomo, wtedy łatwo „posiać” gdzieś smartfona. Wewnątrz znajduje się bateria o pojemności 300 mAh, której czas działania określono na trzy dni. Jeżeli zdecydujemy się na prowadzenie rozmów telefonicznych za pomocą smartwatcha, bateria wytrzyma do 2,5 godziny. Czas ładowania do pełna zamyka się w sześćdziesięciu minutach.

W zegarku znajdziemy również szereg innych, dobrze znanych już funkcji. Czyli powiadomienia o otrzymanych wiadomościach czy przychodzących powiadomieniach. ZeRound dostał wsparcie od Siri oraz Google Now, czyli możemy posługiwać się komendami głosowymi. Dużym plusem smartwatcha jest jego wygląd. Okrągły wyświetlacz w połączeniu z metalową ramką biegnącą naokoło robi wrażenie. Z całą pewnością będzie przyciągał wzrok. W Polsce urządzenie trafić ma do sprzedaży na przełomie maja i czerwca, a jego cena wynosić będzie 469 złotych.

Źródło: MyKronoz
Fot: jw.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdziecie akcesoria wearable oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...