You are here
Nadchodzi DJI Mavic 2 i wygląda na to, że pozamiata konkurencję artykuły News 

Nadchodzi DJI Mavic 2 i wygląda na to, że pozamiata konkurencję

Premiera drona DJI Mavic 2 zbliża się wielkimi krokami, w związku czym możemy spodziewać się nasilenia przecieków dotyczących sprzętu. Dzięki nieoficjalnym informacjom dowiedzieliśmy się już o kilku kwestiach konstrukcyjnych, a teraz poznajemy wygląd samego pojazdu.

DJI Mavic 2

Drony są dziś wykorzystywane nie tylko przez profesjonalistów używających ich do pracy. Urządzenia te coraz częściej spotkamy u randomowych fanów elektroniki użytkowej oraz fotografii, którzy pragną zakosztować podniebnej rozrywki. Barierą przestaje być nawet wysoka cena, która w przypadku produktów takich jak nadchodzący Mavic 2 jest niestety koniecznością. Skoro jesteśmy już przy Mavicu, omówmy najnowsze doniesienia dotyczące drona.

DJI Mavic 2 — co już wiemy?

Nowy produkt DJI otrzyma nową aerodynamiczną konstrukcję, która na zdjęciach prezentuje się dość elegancko. Urządzenie, jak możemy się domyślić, jest składane, ale to nie wszystko. Wygląda na to, że wbudowany w drona gimbal możemy swobodnie wyjmować i używać bez udziału DJI Mavic 2. To znacząco podnosi atrakcyjność urządzenia.

Sprzęt otrzyma też dwa sensory (1 oraz 1/1.7-cala), składane nóżki oraz tryb pracy w 360 stopniach (rozpoznawanie terenu).

Kiedy?

Event DJI “See the Bigger Picture”, na którym firma miała zaprezentować tytułowego drona, został zaplanowany na 18 lipca 2018 roku. Niestety, okazuje się, że producent przełożył premierę DJI Mavic 2 na bliżej nieokreślony termin. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać dalszych informacji.

Tymczasem sprawdźcie drony dostępne w naszej ofercie.

Źródło: DroneDJ

Related posts

Leave a Comment