Nadchodzi nowa Xperia Z4

Samsung dopiero co pokazał flagowego S6, internet zasypywany jest informacjami o nowym LG G4, co na to Sony? Aktualnie aktualizuje topowe modele do Lollipopa, a w sieci można znaleźć nieoficjalne zdjęcia Xperii Z4.

xperiaz4

Sony chyba chce zrobić wielką niespodziankę i zademonstrować Z4 już 20 kwietnia w Japonii. Niespodzianki są miłe, jednak jak to się przełoży na zysk w sprzedaży ? Większość producentów dba o rozgłos przed premierą nowego urządzenia, tym bardziej, jeśli chodzi o flagowy model, a o kolejnej Xperii nie mówi się dużo. Z4 będzie miała bardzo zbliżoną specyfikację do Z3. Ekran o przekątnej 5,2”, nie ma pewnych informacji co do rozdzielczości, wiadomo, że będzie to FullHD lub QHD. Sercem urządzenia będzie 8-rdzeniowy Snapdragon 810 wspierany 3 lub 4 GB RAMu. Aparat frontowy 5 MP oraz tylny, znany z poprzednich modeli, o matrycy 20,7 MP. Oczywiście te wszystkie podzespoły zamknięte są w szklanej, wodoodpornej obudowie. Cena nie jest jeszcze znana.xperiaz44Informacja o premierze nie jest pewna, ale jeśli tak to znaczy, że Sony przespało całą akcję promocyjną? Nie ma aktualnie firmy, która by nie promowała nowego produktu. Tym bardziej, że konkurencja nie śpi i wypuszcza nowości, które poprzedzają liczne newsy. Pojawiły się plotki na temat Xperii Z5, może na tym teraz głównie skupia się japoński producent. Na papierze Xperia Z4 wygląda bardzo, bardzo podobnie do Z3, główną różnicą jest procesor. Snapdragon 810 ma tendencje do przegrzewania się, ciekawe czy Sony poradziło sobie z tym problemem. Musimy czekać do 20 kwietnia, wtedy okaże się, czy nowa Xperia zostanie zaprezentowana i jakie będą jej możliwości.

źródło: gforgames

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

136 More posts in mobile category
Recommended for you
Słuchawki z serii Jabra Elite 75t z funkcją ładowania bezprzewodowego już w sprzedaży!

Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne, dzięki funkcji ładowania bezprzewodowego, można teraz ładować w dowolnym miejscu i...