Nadchodzi nowy pad dla Xbox One

Targi „E3 2015” zbliżają się wielkimi krokami. Największa impreza game’ingowa tradycyjnie odbędzie się w Los Angeles, w dniach 16-18 czerwca. Część wystawców już teraz zdradza szczegóły na tematem tego, co będzie można zobaczyć na ich prezentacjach.

Z informacji, które zdecydował się opublikować „Microsoft”, wynika, iż na tegorocznym „E3” gigant z Redmond zaprezentuje między innymi nowy model pada do konsoli „Xbox One”. Co prawda na udostępnionej przez amerykański koncern grafice nie widać zbyt wielu szczegółów, to wprawne oko zauważy pojawienie się gniazda słuchawkowego jack 3,5mm. Na więcej szczegółów poczekać musimy do połowy czerwca. Spore grono użytkowników wspomnianej konsoli życzyłoby sobie zapewne, aby „Microsoft” dał im możliwość ładowania pada przy pomocy złącza USB, bez potrzeby zakupu dodatkowego zestawu „Play & Charge”. Wszystkich zwolenników takowej decyzji amerykanów musimy nieco zmartwić i powiadomić, że raczej nie ma na co liczyć.

Najnowsza konsola aż tak dramatycznie się nie sprzedaje, żeby „Microsoft” zdecydował się na tak desperackie kroki. Jak wspominałem na początku, do rozpoczęcia targów pozostało jeszcze przeszło dwa tygodnie. Zachęcamy zatem do zabawy i zgadywania, jakie atrakcje zobaczymy na „E3 2015”. Swoje propozycje wpisujcie w komentarzach pod artykułem.

Źródło: Microsoft

_____________________________________________________

Konsolę „Xbox One” w wielu wariantach do wyboru znajdziecie w naszym e-sklepie.

Polecamy także odwiedzenie naszego fanpage’a na „Facebooku”, gdzie dowiecie się o najnowszych promocjach dostępnych w sklepie internetowym, możecie brać udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami oraz być na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Dodaj komentarz

6488 More posts in News category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....