slideLenovikko

Najtańsza Motorola dostępna w Polsce – Play wprowadza do oferty Moto E

Moto E została zaprezentowana w maju i automatycznie stała się jednym z najciekawszych budżetowych propozycji na rynku. Niestety, nie polskim, gdyż dostępność urządzenia w naszym kraju była dotychczas zerowa. Taka sytuacja utrzymywała się, aż do wczoraj, kiedy to jeden z rodzimych operatorów komórkowych wprowadził do swojej oferty wspomniany smartfon.

slideLenovikko

Motorola będąca obecnie własnością chińskiego Lenovo była uprzednio pod władaniem Google. Za czasów giganta z Redmond marka rozkwitła, a to wszystko za sprawą kilku czynników. Pierwszym z nich było zapewnienie niemal natychmiastowej aktualizacji do najnowszej wersji Androida słuchawkom z linii Moto, czyli jednakowo jak to miało miejsce w przypadku Nexusów.

 Drugim zachęcającej do Motoroli aspektem był  stosunek ceny do jakości, który można było określić jako idealny. Za stosunkowo niewielkie pieniądze dostawaliśmy świetnej jakości urządzenie, wyposażone w najnowszą wersję czystego systemu oraz obietnice aktualizacji.

Co ciekawe, Lenovo po przejęciu Motoroli zamierza, co zresztą pokazuje, kontynuować taki właśnie model promocji nowych urządzeń. Przykładem tego jest właśnie Moto E, czyli nieco słabszy odpowiednik Moto G. Z tego też powodu fakt pojawienia się wspomnianego modelu w ofercie naszego operatora komórkowego (Play) jest świetną informacją.

Moto G w Play możemy nabyć w większości abonamentów już za złotówkę. To z kolei sprawia, że budżetowe Lumie od Nokii mogą czuć się zagrożone. Czy tak będzie? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Nokia jest marką silnie zakorzenioną w umyśle polskiego konsumenta, z kolei najpopularniejszym i najczęściej wybieranych systemem mobilnym jest Android. 

Z dokładnym cennikiem oferty zapoznacie się pod tym adresem.

Źródło

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...