You are here
Naładuj smartfona monitorem. Wróć, czym? News 

Naładuj smartfona monitorem. Wróć, czym?

 

Tak to nie żart. Monitor Samsung SE370 bez problemu poradzi sobie z naładowaniem smartfona i co istotne – zrobi to bezprzewodowo. Zainteresowani, tak? Świetnie, wspomniany model trafił właśnie na polskie półki sklepowe.

se370monitoras750x300

Technologia Qi, wykorzystywana do szybkiego, bezprzewodowego ładowania urządzeń mobilnych to nie jedyna zaleta modelu SE370. Sprzęt poza więcej niż zadowalającą specyfikacją techniczną, o której za moment, może pochwalić się obecnością w oprogramowaniu specjalnego trybu „oszczędzania wzroku”. Zmniejszenie migotania obrazu oraz emisji niebieskiego światła, które jak wiadomo nie sprzyja „zasypianiu” wpłynie zbawienie na kondycje naszych oczu.

Urządzenie występuje w dwóch wersjach, 24 oraz 27 calowej. W obydwu przypadkach mamy do czynienia z proporcjami panoramicznymi 16:9, rozdzielczością 1080p oraz kątem widzenia na poziomie 178 stopni. Nie bez znaczenia dla pozytywnego odbioru sprzętu jest tutaj technologia wykonania ekranu, czyli PLS (Plane-to-Line-Switching), która znana jest realnego odwzorowania barw.

se370monitora

Z pozostałych cech opisywanego Monitora należy wyróżnić szybki czas reakcji wynoszący tutaj jedynie 4 ms, jasność na poziomie 250 cd/m2 , oraz typowy współczynnik proporcji 1000:1.

Jak widać „na papierze” sprzęt prezentuj się całkiem interesująco. W moim odczuciu zastosowany design również może się podobać, choć wstrzymam się z końcową opinią. Przynajmniej do czasu, kiedy będę mógł na własne oczy sprawdzić, co tak naprawdę oferuje Samsung SE370.

Na zakończenie dodam tylko, iż niezmiernie cieszy mnie fakt wprowadzania coraz to ciekawszych i użytecznych funkcji do sprzętu, który towarzyszy urządzeniom komputerowym od lat. Mam nadzieję, iż trend ten utrzyma się jak najdłużej.

Źródło: Samsung – informacja prasowa.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment