Napisy750x300

Napisy24.pl już w wersji 1.3 – jakie zmiany?

Użytkownicy tytułowego programu doczekali się aktualizacji produktu. Update poza drobnymi usprawnieniami, wnosi dwie bardzo ważne poprawki, które to na pewno zostaną docenione przez społeczność Napisy24.pl.

Napisy750x300

Aplikacja będąca jednocześnie tematem wpisu to niesamowite rozwiązanie, dzięki któremu każdy użytkownik otrzymuje możliwość pobrania napisów do filmów. Możecie mi wierzyć – w większości przypadków są one idealnie dopasowane do produkcji wideo. Prostota oraz szybkość obsługi platformy również zasługują na słowa uznania.

Podczas użytkowania nie obędzie się oczywiście bez drobnych błędów, ale bądźmy poważni – dotyczy to każdego programu komputerowego. Nie mniej jednak możne je sukcesywnie eliminować i tak właśnie postępują twórcy platformy Napisy24.pl, czego dowodem jest aktualizacja do wersji 1.3.

Wspomniany update rozwiązuje problem z napisami dla filmów z FPS 24 i 25. Nie do końca poprawna synchronizacja tekstu z wideo powodowała ich przesunięcie. Nie muszę chyba tłumaczyć, iż tak „przygotowana” produkcja nie nadawała się do oglądania. Nie omieszkam sprawdzić, czy wprowadzone zmiany faktycznie oznaczają definitywne zażegnanie problemu.

Napisy24Plxxxx

Drugą zmianą jest usprawnienie procesu wysyłania napisów na serwer. Co prawda najbardziej docenią go „tłumacze” współpracujący z platforma Napisy24.pl, jednak ich praca wpływa na wrażenia użytkownika końcowego, a co za tym idzie, możemy powiedzieć, że zmiana dotyczy wszystkich.

Sam  do niedawna byłem przeciwnikiem tego typu rozwiązań i kojarzyłem z dwoma rzeczami – piractwem oraz kiepskim tłumaczeniem. O ile pierwsza sprawa była dyskusyjna, gdyż napisy mogły zostać wykorzystane także przy odtwarzaniu zakupionych DVD, a nie plików wideo z torrentów, o tyle kwestia jakości pozostawała niezmienna. Na szczęście w przypadku Napisy24.pl jest naprawdę nieźle i jeśli przyjrzymy się uważniej opiniom użytkowników, możemy odnieść wrażenie, iż produktowi do ideału brakuje naprawdę niewiele.

Źródło: Informacja prasowa – Napisy24.pl

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...