inkbook

Naprawdę dobry czytnik e-booków,czyli inkBook Classic

Każdy, kto lubi mieć przy sobie kilka książek, nie ciągnie za sobą wielkiego tornistra czy też torby, tylko decyduje się na zakup e-booka. Na rynku jest wiele urządzeń, które pozwalają na czytanie elektronicznej wersji książki. Jednym z nich jest inkBook Classic.

inkbook

Jest to czytnik wykonany przez polskiego producenta. Charakteryzuje się prostotą. Obsługuje się go za pomocą odpowiednio zaprogramowanych przycisków fizycznych. Co sprawia, że korzystanie z niego jest bardzo intuicyjne. Urządzenie odczyta praktycznie każdy format pliku tekstowego, tak więc nie musimy się martwić, że nasza elektroniczna wersja książki zostanie tylko na komputerze. inkBook Classic został wyposażony w nowoczesny e-papierowy ekran, który znacznie zwiększa komfort korzystania. Zastosowana w nim technologia E Ink Carta pozwoliła uzyskać o 50% większy kontrast w porównaniu do wcześniejszych ekranów, co jest znaczną różnicą dla oka. To nie wszystko, producentowi udało się zredukować odbicie światła o 20%, tak więc korzystanie z czytnika nawet w słoneczne dni nie będzie problematyczne. Classic ma wbudowany moduł WiFi, który pozwoli nam na łączność z internetem. A miejsca na nasze ulubione książki nie prędko nam zabraknie, bowiem urządzenie zostało wyposażone w miejsce na kartę pamięci microSD.

inkBook Classic został wyceniony na 299 złotych. To nie jest wysoka suma jak za taki sprzęt. Dodatkowo, jeśli zdecydujecie się na zakup tego produktu, to producent oferuje 24-miesięczną gwarancję door-to-door. Oczywiście wielu z Was powie, że można czytać swoje pliki na smartfonie czy tablecie, jednak komfort korzystania z czytnika e-booków jest o wiele większy, po prostu nie męczy i nie niszczy naszego wzroku.

źródło: Arta Tech

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...