You are here
Need For Speed Heat – witajcie lata osiemdziesiąte Gry pc 

Need For Speed Heat – witajcie lata osiemdziesiąte

Dziś zaprezentowano kolejną odsłonę kultowych już wyścigów. Tym razem gracze odwiedzą słoneczną stronę Stanów Zjednoczonych, bowiem Need For Speed Heat przeniesie ich w sam środek Miami. To oczywiście nie wszystko, co będzie miała do zaoferowania gra od Ghost Games należącego do Electronic Arts. Co jeszcze czeka na graczy?

Need For Speed Heat
Fot. Electronic Arts

Need For Speed to już marka, którą znają nawet ci, którzy nie mają na co dzień styczności z grami komputerowymi. W końcu na rynku istnieje od ćwierć wieku. Seria przeszła ogromną metamorfozę od swojego startu po dziś dzień, ale niektóre rzeczy pozostają bez zmian. W końcu chodzi o to, żeby dojechać na metę, jako pierwszy. W przypadku nowej odsłony, gracze będą mieli jednak znacznie więcej do robienia, a dużą rolę ma tutaj odgrywać… fabuła. To coś, co nie jest często spotykane w grach nastawionych na to, by jak najszybciej dojechać do celu.

Need For Speed Heat

W serii Need For Speed wyścigi z policją i stróżami prawa zawsze odgrywały ważną role. Nie inaczej będzie w przypadku Need For Speed Heat, które swoją akcję przenosi do lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Widać doskonale, że Electronic Arts szuka sposobu na to, by zachęcić do powrotu graczy, którzy ogrywali tytuły na samym początku serii i mogą dalej pamiętać, jak wyglądał rynek motoryzacyjny w tamtym okresie. Zresztą, lata 80-te to bardzo wdzięczny temat dla gier, bo przecież Grand Theft Auto Vice City także działo się w tamtych czasach i było wielkim odświeżeniem produkcji. Niewykluczone, że Need For Speed Heat spełni taką samą rolę. Oto, co o samej produkcji głosi jej oficjalny opis:

„Pracuj za dnia i ryzykuj nocą w Need for Speed™ HEAT, emocjonującej grze wyścigowej, w której prawo przestaje obowiązywać wraz z zachodem słońca. Za dnia w Palm City odbywają się zawody Speedhunter Showdown. To oficjalne wydarzenie, które pozwala zarobić na ulepszenia auta. Nocą możesz brać udział w nielegalnych wyścigach, budować swoją reputację i uzyskać dostęp do kolejnych wydarzeń i lepszych części. Musisz jednak uważać – policja w tym mieście nie gra uczciwie.”

Przedsprzedaż już ruszyła

Jak to w przypadku dużych tytułów, tutaj także dostępne będą różne wersje produkcji, a najzagorzalsi fani będą mogli zagrać w tytuł jeszcze przed jego oficjalną premierą. Wystarczy mieć konto w Origin Access Premier, a od 5 listopada zostanie ona tam udostępniona. Dla tych, którzy konta nie mają lub mieć po prostu nie chcą, także pojawiła się ciekawa opcja. Dla posiadaczy innych subskrypcji z katalogu Electronic Arts, również 5 listopada zostanie udostępniony trial, więc będzie można przetestować tytuł przed jego ewentualnym zakupem.

Need For Speed Heat swoją oficjalną premierę będzie miało 8 listopada, ale już można ją zamawiać w dwóch wersjach. Pierwsza to oczywiście wersja normalna, która na komputery osobiste została wyceniona na 249 złotych, a na konsole 289 (PlayStation 4) i 288,99 złotych (Xbox One). Edycja specjalna będzie już droższa, bo jej cena dla PC wynosi 289,90 złotych, a na konsole odpowiednio 329 i 328,99 dla PlayStation oraz Xbox. Tutaj gracze dostaną dodatkowe pojazdy, skórki dla postaci oraz premie gotówkowe, które można wykorzystać będzie w samej grze.

Nowe gry, konsole oraz komputery osobiste, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Electronic Arts / YouTube / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment