Need for Speed Most Wanted specjalnie dla pierwszych egzemplarzy Samsunga Galaxy S4

Planujesz już zakup Samsunga Galaxy S4? Jeśli będziesz jedną z pierwszych osób, które staną się posiadaczem najnowszego modelu Galaxy, w gratisie od firmy EA dostaniesz mobilną wersje gry Need For Speed Most Wanted.
487853 496868787028429 741315281 n
Premiera „es czwórki” odbyła się miesiąc temu, a w sprzedaży pojawi się już na dniach. Firma EA, która zapewne nie kojarzy się nikomu z rynkiem smartfonów przygotowała z tej okazji mobilną wersję kultowej już gry Need For Speed Most Wanted.

20110712182055 Pierwsze 100 tysięcy osób, które znajdą się w posiadaniu flagowca od Samsunga będą mogli za darmo ściągnąć tę grę na swój telefon z serwisu Samsung Games.

„Samsung ustawicznie dąży do zapewnienia użytkownikom jak najwyższego komfortu korzystania z naszych urządzeń, a bogactwo dostarczanych treści leży u podstaw naszej wizji. Z dumą i radością prezentujemy wyjątkowe treści związane z marką Samsung w bijącej rekordy popularności grze komputerowej z oferty czołowego światowego wydawcy. Nawiązaliśmy współpracę partnerską również z innymi firmami, spełniając tym samym obietnicę otwierania się na różnorodne możliwości, z korzyścią dla naszych klientów.” – mówi Lee Epting, wiceprezes działu Media Solution Center Europe w Samsung Electronics Europe.

Dowiedzielismy się także, że gra będzie obsługiwana jeszcze jedynie przez model Samsung Galaxy Note II, co może nie spodobać się użytkownikom innych modeli Samsunga.

źródło: Samsung

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...