You are here
Nexus 5 od LG na pierwszych zdjęciach News 

Nexus 5 od LG na pierwszych zdjęciach

Wprawdzie od premiery nowych urządzeń z serii Nexus dzielą nas jeszcze tygodnie, ale już teraz wiemy o nich całkiem dużo. Pojawiającym się w sieci przeciekom trudno wierzyć na sto procent, ale tym razem wydają się nad wyraz prawdopodobne. Oto nowy Nexus 5!

 
n5 750x300 1
Być może już w październiku poznamy wszystkie odpowiedzi na nurtujące nas pytania odnośnie nowego smartfona, ale do tego czasu wiele informacji to tylko domysły. Zdjęcia, które pojawiły się na Google+, wygrzebał i puścił dalej w świat Marquesa Brownlee. Bloger tym samym pokazał wszystkim, jak prawdopodobnie wyglądał będzie Nexus 5 w wersji od LG.
Jeżeli fotografie okażą się prawdziwe, to będziemy odrobinę zawiedzeni. Tylna obudowa Nexusa 5 do złudzenia przypomina Lumię. Zrezygnowano z prostego designu na rzecz wypukłego obiektywu, pod którym pojawić ma się także czytnik linii papilarnych. Obok obiektywu znajduje się jeszcze głośnik oraz dioda doświetlająca LED. No i oczywiście napis Nexus. Tym samym można nieśmiało stwierdzić, że niektóre z wcześniejszych przecieków się nie sprawdziły.
 
n5 750x300 2
Jeszcze niedawno mówiło się o tym, że Nexus od LG będzie miał metalową obudowę. Teraz został sam plastik. Odbije się to z pewnością na cenie, która w przypadku LG już przy poprzedniej generacji była satysfakcjonująca. Oczywiście zdjęcia, które wyciekły do sieci, nie muszą być prawdziwe, ale zbliżająca się premiera urządzenia każe nam myśleć inaczej. Widoczny model też ma przekątną 5,2 cala, ale inne parametry mogą ulec zmianie.
Cały czas nie wiadomo, jakiego procesora możemy spodziewać się w Nexusie. Na początku mówiono o nowym Snapdragonie 820, ale prawdopodobnie skończy się na wersji 808 lub 810. Choć wątpliwym jest to, żeby LG zdecydowało się zaryzykować i wypuścić model z przegrzewającym się układem, nawet w momencie, gdy Qualcomm sytuację już opanował. Trudno również wyrokować, ile znajdzie się pamięci RAM, choć spoglądając na inne produkty, spodziewamy się 3/4 GB.
Nexus 5 powinien ujrzeć światło dzienne w październiku. I kto wie, może pojawi się na nim już Android M?
Źródło: PhoneArena
Fot: jw.
____________
Po smartfony od LG zapraszamy pod ten adres.

Related posts

Leave a Comment