Nightmares from the Deep: The Cursed Heart zmierza na Xbox One

Użytkownicy najnowszej konsoli „Microsoftu” doczekali się wreszcie własnej wersji przygodówki polskiego studia „Artifex Mundi” z gatunku Hopa – „Nightmares from the Deep: The Cursed Heart”.


Od debiutu rynkowego pecetowej wersji gry „Nightmares from the Deep: The Cursed Heart” minęły już przeszło trzy lata. W międzyczasie na platformie „Steam” ukazała się rozszerzona wersja produkcji. Niedługo tytułem cieszyć się będą również użytkownicy konsoli „Xbox One”.

„Nightmares from the Deep: The Cursed Heart” reprezentuje gatunek gier przygodowych, rozgrywka w głównej mierze polega na odnajdywaniu przez gracza poukrywanych na ekranie obiektów. Historia skupiona jest wokół Sary Black – kustoszki karaibskiego muzeum, której córka została porwana przez nieumarłego pirata, Davy Jonesa. Pogoń za legendarnym „Diabłem Morskim” doprowadzi naszą protagonistkę na tajemniczą i zapomnianą przez świat „Wyspę Czaszki”. Na lądzie Sara napotka wiele mrocznych scenerii, w tym gigantyczną skałę w kształcie czaszki.

Tytuł zbiera całkiem dobre recenzje. Głównie za fabułę, klimat i mechanikę. Na platformie „Steam” gra otrzymała 93% pozytywnych opinii. Graczy konsolowych powinno ucieszyć to, że wersja na „Xboxa” ma być jeszcze bardziej dopracowana. Doczekamy się między innymi nowego systemu sterowania oraz zmienionego interfejsu. Zapowiedziano również, iż rozgrywka prowadzona będzie w 60 klatkach na sekundę i rozdzielczości 1080p. Warto dodać, iż gra zlokalizowana została na jedenaście języków, między innymi tak egzotyczne, jak chiński czy japoński.

„Nightmares from the Deep: The Cursed Heart” dostępna będzie przez usługę „Xbox Live” pod koniec trzeciego kwartału bieżącego roku.

Źródło: Artifex Mundi

__________________________________________________

Gry oraz konsole możecie znaleźć w naszym e-sklepie. Zapraszamy również do odwiedzenia profilu Vipmultimedia na „Facebooku”.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...