GSM750x300

Nowa Motorola już 13 maja – pierwszy smartfon po przejęciu firmy przez Lenovo

Już w najbliższy wtorek w londynie na specjalnej konferencji amerykański producent zaprezentuje nowe urządzenie. Co ciekawe, będzie to pierwsza słuchawka „wypuszczona” przez firmę po przejęciu przez chińskie Lenovo.

GSM750x300

 Wszystko wskazuje na to, że tym razem będziemy mieli do czynienia z budżetową słuchawką, co może okazać się strzałem w dziesiątkę. Firma po hucznej premierze Moto X pokazała światu niedrogi smartfon mogący poszczycić się naprawdę przyzwoitą specyfikacją. Mowa o Motoroli Moto G, która sprzedaje się naprawdę dobrze.

Najwidoczniej Lenovo zamierza kontynuować linie niedrogich, lecz więcej niż przyzwoitych telefonów. Nieoficjalnie mówi się o tym, iż motywem przewodnim londyńskiej konferencji będzie premiera nowego modelu Moto E, o którym wiadomo już całkiem sporo. Ze szczegółami specyfikacji możecie zapoznać się tutaj.

Swoją drogą, Lenovo z pewnością będzie chciało opowiedzieć o planach na przyszłość. Z tego też powodu konferencja może okazać się nad wyraz ciekawym wydarzeniem. Jak myślicie jakie nowości oprócz wspomnianego wcześniej smartfona przygotuje dla nas nowy właściciel Motoroli?

Źródło: AndroidCentral, GSMArena.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...