You are here
Plotki znajdują kolejne potwierdzenie w zdjęciach: nowe iPhone’y w trzech wersjach artykuły News 

Plotki znajdują kolejne potwierdzenie w zdjęciach: nowe iPhone’y w trzech wersjach

Coraz więcej wskazuje na to, że nowe iPhone’y mające zasilić smartfonowe portfolio Apple pojawią się w trzech wersjach. Benjamin Geskin, znany ze sprawdzalności przecieków opublikował właśnie zdjęcie przedstawiające przednie panele rzeczonych iPhone’ów. Wszystko zaczyna nabierać realnego kształtu.

Nowe iPhone'y

Wygląda na to, że iPhone X, a uściślając — jego stylistyka, nie był jednorazowym wysokiem. Liczne przecieki pokazują, że Apple odejdzie w tym roku od znanego od lat wzornictwa i przejdzie na “bezramkowy” design z Notchem w tle. Ostatnim klasycznym iPhonem pozostanie więc ósemka, która w dalszym ciągu oferuje ponadprzeciętną wydajność i świetne możliwości. My skupimy się jednak na nowościach w tegorocznym lineupie, a te wydają się naprawdę interesujące.

Trzy nowe iPhone’y

Ben Geskin opulikował tweet, w którym zawarto zdjęcie trzech przednich paneli tegorocznych iPhone’ów. Ten sam jegomość pokusił się o dostosowanie zdjęcia do renderów, które pokazują, jak mogą wyglądać iSprzęty z 2018 roku. Co ważne, informacja ta pokrywa się ze wcześniejszymi doniesieniami, w myśl których Apple pokaże aż trzy urządzenia.

Wariant podstawowy to iPhone z 5,8-calowym ekranem, który będzie bezpośrednim następcą dziesiątki. Druga opcja to wariant z ekranem o przekątnej 6,5-cala, który prawdopodobnie nie będzie odbierał możliwościami od wspomnianego wcześniej modelu. Najciekawiej zapowiadają się jednak nowe iPhone’y budżetowe. W ich przypadku producent zastosuje 6,1-calowy wyświetlacz z notchem oraz nieco grubszymi ramkami. Będzie to niestety panel LCD, a nie OLED, jak w droższych modelach. Prawdopodobnie zabrakuje tutaj również wsparcia dla 3D Touch. Zamiast tego pojawią się nowe wersje kolorystyczne.

Smartfony, również te z logo nadgryzionego jabłka na obudowie możecie kupić w naszym sklepie Vipelektrogadzet.

Źródło: Twitter (@VenyaGeskin1)

Related posts

Leave a Comment