Nowe Pixele

Event na którym Google zaprezentuje nowe Pixele odbędzie się 9 października

W przyszłym tygodniu odbędzie się konferencja Apple, na której firma zaprezentuje trzy nowe iPhone’y — model 9, Xs oraz Xs Plus. Google szykuje odpowiedź, którą ujawni na początku października. Choć do premiery został ponad miesiąc, nowe Pixele nie są już dla nas tajemnicą.

Nowe Pixele

Muszę przyznać, że ja i mnie podobni zapaleńcy z niecierpliwością wyczekujemy dnia 12 września. Uściślając — wieczora, bo właśnie wtedy Apple pokaże przynajmniej trzy nowości. W zasadzie spodziewam się czegoś więcej niż iPhone’y, ale rzeczywistość może brutalnie zweryfikować moje oczekiwania. Kiedy sadowniczy szał nieco ucichnie, zaczniemy przygotowywać się do kolejnej wielkiej imprezy — święta miłośników Google.

Nowe Pixele — co wiemy?

W zasadzie powinienem zapytać o to, czego jeszcze nie wiemy. Otóż Pixel 3 oraz Pixel 3 XL zostały już nie tylko upublicznione w formie wycieku marnej jakości zdjęć. Jeden z serwisów pokusił się nawet o unboxing, na którym poznajemy wygląd i niektóre z cech smartfona. Fakt faktem, specyfikacja techniczna urządzenia nie jest do końca jasna, ale mówi się o tym, że klasyczna “trójka” otrzyma ekran o przekątnej 5,5-cala, układ Qualcomm Snapdragon 845, 4 GB RAM oraz 12,2 Mpi pojedynczy aparat z programową opcją rozmywania tła. Większy brat z dopiskiem XL w nazwie dostanie ekran o przekątnej 6,71-cala, charakterystycznego Notcha oraz 6 GB pamięci operacyjnej RAM.

Nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i odliczać czas do 9 września, kiedy to poznamy nowe Pixele oficjalnie.

Źródło: TechCrunch, Twitter

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...