Nowości od Netflix Punisher

Nowości od Netflix – nadchodzą Stranger Things 3 oraz The Punisher 2

Nowy rok zaczął się od tego, że dostaliśmy kilka ciekawych informacji odnośnie wyczekiwanych przez fanów seriali. Nowości od Netflix na kolejne miesiące prezentują się znakomicie, a już w szczególności dwie z nich. Czego możemy spodziewać się po Stranger Things 3 oraz The Punisher 2?

Nowości od Netflix Punisher

Istnieją takie seriale, które bezsprzecznie kojarzą się z jedną platformą streamingową. Dla HBO jest to Gra o Tron, choć w ich przypadku produkcji jest znacznie, znacznie więcej. Jeżeli spojrzymy na Netflix, to tam mieliśmy z początku jedynie House of Cards. Dopiero jakiś czas temu szturmem do naszej podświadomości wdarło się Stranger Things. I teraz wiemy na jego temat odrobinę więcej.

Nowości do Netflix

Nowości od Netflix na najbliższy rok zapewne będzie jeszcze bardzo dużo. Rzadko kiedy jednak będą one tak ekscytujące, jak teraz. Zanim przejdziemy do Stranger Things, zatrzymajmy się na chwilę przy The Punisher. To kolejny z seriali, który należy do uniwersum Marvela. Te nie mają ostatnio dobrej passy na platformie Netflix. W końcu ostatnio dowiedzieliśmy się, że Luke Cage nie dostanie kolejnego sezonu. Iron Fist oraz Daredevil także. Nie wiadomo, czy bohaterowie wrócą na platformę Disney Plus, bo ta przecież jeszcze nawet nie wystartowała.

The Punisher także był lekką niewiadomą, bo choć zapowiadano jego powrót, to informacje o anulowaniu kolejnych serii, wzbudzały niepokój. Wygląda jednak na to, że kolejna odsłona przygód mściciela pojawi się wcześniej, niż zakładaliśmy. To jeszcze nieoficjalna data, ale mówi się, że The Punisher z drugim sezonem pojawi się na Netflix 18 stycznia.

Dostaliśmy także krótki teaser, który nawiązuje do tego, co wydarzyło się pod koniec pierwszego sezonu. Jeżeli myśleliście, że Frank Castle odwiesi na kołek swoją kamizelkę kuloodporną i zacznie wieść normalne życie, to byliście w błędzie. Zresztą chyba nikogo by coś takiego nie interesowało. My liczymy, że drugi sezon The Punisher pozwoli rozwinąć skrzydła postaci, a jednocześnie nie będzie ostatnim.

Stranger Things 3

Zostało prawie pół roku do tego, żeby widzowie mogli wrócić do miasteczka Howkins, gdzie rozgrywa się akcja Stranger Things. Pierwszy sezon serialu szturmem zdobył serca widzów na całym świecie. W szczególności tym, którzy darzą sympatią lata 80-te. Produkcja pełna jest bowiem nawiązań do kultowych filmów oraz seriali z tamtego okresu. Do tego dochodzi odpowiednio dopasowana muzyka, świetne zdjęcia i fabuła, która nie wznosi się może na wyżyny, ale nie sprawia, że widz czuje się głupi.

Teraz dostaliśmy także krótką zapowiedź Stranger Things 3, które na Netflix pojawić ma się na początku wakacji, a dokładniej 4 lipca. Sam trailer dużo nam nie zdradza, ale tego mogliśmy się w końcu spodziewać. Pewne jest natomiast to, że znów dostaniemy dzieło klimatyczne. Twórcy przyzwyczaili nas do tego, że ich twór jest wyjątkowy. I pewne jest to, że obejrzymy go za jednym razem, bo dawkowanie odcinków w tym wypadku nie ma najmniejszego sensu. A wy, na co czekacie najbardziej?

Laptopy i smartfony, które pozwolą wam oglądać Netflix gdziekolwiek zechcecie, znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Netflix / Twitter / Informacja prasowa

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...