Spotify Premium

Czy nowości w Spotify Premium zachęcą użytkowników do płacenia?

Szwedzki serwis muzyczny oferujący dostęp do muzyki w strumieniu jest najpopularniejszą tego typu platformą. Nie oznacza to jednak pełnego sukcesu finansowego. Wbrew pozorom, nie każdy chce płacić za Spotify Premium, które przynosi firmie największe pieniądze. Włodarze serwisu nie zamierzają biernie się temu przyglądać i zapowiadają zmiany.

Spotify Premium

Wczoraj rozpoczął się proces aktualizacji aplikacji Spotify Premium dostępnej na mobilnych platformach systemowych Android oraz iOS. Nie jest to równoznaczne z pojawieniem się stosownego monitu u każdego użytkownika muzycznego narzędzia. Nowości będą trafiały do poszczególnych osób stopniowo. Nie jest to niczym nowym. Większość deweloperów podchodzi do sprawy podobnie. Pozostaje nam czekać, ale czy jest na co?

Spotify Premium z nowościami

Liczba nowości nie jest może wysoka, ale pamiętajmy o tym, że pozytywne wrażenia z użytkowania skupione są na szczegółach, pozornych drobnostkach. W przypadku Spotify Premium będą to zmiany w zakresie nawigacji, która będzie od teraz prostsza, nowy dostosowany do konkretnego użytkownika system wyszukiwań i świeża odsłona Radia danego wykonawcy.

Nie jestem przekonany co do tego, czy kilka drobnostek zachęci użytkowników do wykupienia subskrypcji premium. Pamiętajmy o tym, że wersja darmowa oferuje naprawdę szerokie możliwości. Nie każdy potrzebuje natychmiastowego dostępu do wybranego utworu. Mocno spersonalizowane playlisty, ostatnio dodania możliwość przełączania w konkretnych przypadkach oraz wygodny odtwarzacz, to dla wielu wystarczający zestaw. Zgodzicie się ze mną?

Smartfony, na których Spotify będzie działać idealnie znajdziecie w naszym sklepie internetowym.

Źródło: Spotify

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....