Nowości w ofercie BoxOff Play!

Platforma BoxOff Play wzbogaciła ofertę o sześć nowych tytułów… Wygląda, wiec na to, że Wydawnictwo Techland dotrzymuje danego słowa.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami platforma BoxOff Play poszerzyła ofertę o sześć nowych gier. Przypomnijmy, że usługa BoxOff Play umożliwia w zamian za miesięczny abonament dostęp do przeszło 100 gier wideo. Technologia chmurowa pozwala ominąć proces instalacji oraz pobierania cyfrowych wersji gier, co znacznie przyspiesza czas oczekiwania na uruchomienie wybranego tytułu. 30-dniowy dostęp do usługi, będzie nas kosztował 24.90 zł, jednak jest to cena promocyjna, więc warto się spieszyć (normalna cena: 49.90 zł).

Lista gier włączonych do oferty przedstawia się następująco:

http://www.youtube.com/watch?v=TJkzgc11Ee4

Na temat powiększenia listy dostępnych gier wypowiedział się Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland:

– „Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, walczymy o to, aby oferta BoxOff Play stale była powiększana. Zależy nam na tym, aby wzbogacać ją o coraz to ciekawsze tytuły, tak, aby posiadacze naszego pakietu mieli coraz większe powody do zadowolenia.”

Swoje „trze grosze” dorzucił, też Tomasz Lemański, Dyrektor Techniki OXYCOM:

„Cieszymy się z tak szybkiego zwiększenia portfolio gier w BoxOff Play (…)„Chmura IT jest skalowalna „od ręki”, co przekłada się na błyskawiczną rozbudowę pakietu o kolejne tytuły gier lub ich grupy, traktowaną, jako standardowe działanie, a nie odrębny projekt technologiczny.”.

Więcej informacji, o projekcie uzyskacie pod poniższymi linkami:

Źródło: Techland

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...