You are here
Nowości w Snapchacie News 

Nowości w Snapchacie

Snapchat jest aplikacją szczególnie popularną wśród młodzieży. Ciągle jest rozwijana i rozbudowywana. Wcześniej, byłem raczej biernym użytkownikiem tej aplikacji, ale teraz to się zmieniło – za sprawą nowych dodatków.

snapchat

Snapchat służy do robienia i wysyłania znajomym zdjęć z krótkim opisem lub krótkich filmików. Wysłany plik można obejrzeć raz i on przepada. Można również umieścić fotkę, czy też video na „my story” i tam przed dobę każdy użytkownik może wielokrotnie oglądać to, co udostępniliśmy. Ludzie doprawdy potrafią wysyłać przeróżne zdjęcia… Celebryci przykładowo używają Snapchata do komunikacji z fanami, udostępniając zdjęcia ze swojego prywatnego życia.

Kilka dni temu wyszła aktualizacja umożliwiająca dodanie kilku bajerów do zdjęcia. Filtry były już dawno dostępne, ale teraz jest coś więcej. Program dzięki ruchom naszej twarzy, w określonym miejscu na ekranie dodaje animację oraz dźwięk. Pozwala to na wykonanie filmu albo zdjęcia w którym wyglądamy zupełnie inaczej. Aby skorzystać w nowej funkcji musimy przede wszystkim zaktualizować Snapchata, później uruchomić program i przełączyć się na widok frontowej kamery. Następnie, palcem klikamy na ekranie miejsce, w którym znajduje się nasza twarz. Po chwili powinny pokazać się na naszej głowie „siatka” linii, a później program pozwoli nam wybrać odpowiedni motyw przesuwając palcem po ekranie od prawej do lewej strony.

Niestety, część z moich znajomych mówi, że u nich nowy dodatek nie działa. Współczuje im, bo mają czego żałować. Sam, dzięki motywom, z nudów wysyłam śmieszne, poprzerabiane zdjęcia. Programiści się postarali, myślę, że możemy się niebawem spodziewać większej ilości motywów do wyboru.

 

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Related posts

Leave a Comment