Nowy Bundle od Nintendo w drodze…

Na początku lipca w sprzedaży pojawi się nowy pakiet dla fanów. W zestawie znajdziemy przenośna konsolę Nintendo 2DS wraz z grą New Super Mario Bros. 2 Special Edition.

Pakiet, o którym mowa zawierał będzie konsolkę Nintendo 2DS, w kolorze biało-czerwonym oraz kopię gry New Super Mario Bros. 2 Special Edition, wcześniej zainstalowaną na karcie pamięci o pojemności 4GB. Produkcja, którą znajdziemy na naszej konsoli wzbogacona zostanie o wszystkie tryby „Coin Rush”, które wydane zostały od czasu premiery gry. Czeka na nas ponad 110 poziomów pełnych nowych power-up’ów.

Wspomniany tryb „Coin Rush” po raz pierwszy zaimplemantowany został właśnie w drugiej odsłonie New Super Mario Bros. naszym zadaniem jest nazbieranie jak największej ilości pieniążków w zestawie leveli granych na czas. Twórcy do dyspozycji oddali nam tylko jedno życie w jednym trybie. Pozwala to nam na wypróbowanie zestawu poziomów o najróżniejszych stopniach trudności, a dzięki funkcji „StreetPass”, dodatkowo podzielimy się swoimi wynikami z innymi graczami.

http://www.youtube.com/watch?v=bHdu3slBIY8

W tytuł możemy zagrać w co-op’ie ze znajomymi, którzy również posiadają 2DS lub 3DS i własna kopię gry.

Bundle z 2DS-em oraz New Super Mario Bros. 2 w sprzedaży pojawi się 4 lipca br.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...