Nowy Bundle od Nintendo w drodze…

Na początku lipca w sprzedaży pojawi się nowy pakiet dla fanów. W zestawie znajdziemy przenośna konsolę Nintendo 2DS wraz z grą New Super Mario Bros. 2 Special Edition.

Pakiet, o którym mowa zawierał będzie konsolkę Nintendo 2DS, w kolorze biało-czerwonym oraz kopię gry New Super Mario Bros. 2 Special Edition, wcześniej zainstalowaną na karcie pamięci o pojemności 4GB. Produkcja, którą znajdziemy na naszej konsoli wzbogacona zostanie o wszystkie tryby „Coin Rush”, które wydane zostały od czasu premiery gry. Czeka na nas ponad 110 poziomów pełnych nowych power-up’ów.

Wspomniany tryb „Coin Rush” po raz pierwszy zaimplemantowany został właśnie w drugiej odsłonie New Super Mario Bros. naszym zadaniem jest nazbieranie jak największej ilości pieniążków w zestawie leveli granych na czas. Twórcy do dyspozycji oddali nam tylko jedno życie w jednym trybie. Pozwala to nam na wypróbowanie zestawu poziomów o najróżniejszych stopniach trudności, a dzięki funkcji „StreetPass”, dodatkowo podzielimy się swoimi wynikami z innymi graczami.

http://www.youtube.com/watch?v=bHdu3slBIY8

W tytuł możemy zagrać w co-op’ie ze znajomymi, którzy również posiadają 2DS lub 3DS i własna kopię gry.

Bundle z 2DS-em oraz New Super Mario Bros. 2 w sprzedaży pojawi się 4 lipca br.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...