You are here
Nowa odsłona e-Sklepu w Comarch Optima! ERP/MSP 

Nowa odsłona e-Sklepu w Comarch Optima!

Comarch Optima, to jedne z najlepszych oprogramowań do zarządzania firmą na rynku małych i średnich przedsiębiorstw. Firma ciągle udoskonala swoje produkty i tym razem padło na e-Sklep.

600x150 4
Comarch udostępnił nową wersję oprogramowania do prowadzenia sklepu internetowego Comarch ERP e-Sklep. Znalazło się w niej aż 41 nowości. Najważniejsze z nich to:

  • Import / Eksport szablonów graficznych – jest on możliwy zarówno w wersji Standard jak i Enterprise. Dodatkowo każdy Partner ma możliwość tworzenia swoich szablonów i sprzedaży ich za pośrednictwem Comarch. Pierwsze szablony dostępne są już na stronie iComarch24.pl.
  • Rabaty –  tutaj wyświetlanie oraz naliczanie rabatów zostało skonfigurowane zgodnie z ustawieniami w  systemie ERP.
  • Zestawy promocyjne – tutaj także import i sprzedaż zestawów promocyjnych skonfigurowano  zgodnie z ustawieniami w systemie ERP
  • Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych.


To wszystko pokazuje, że Comarch ERP dokłada wszelkich starań, aby zwiększyć poziom zadowolenia klientów.

Oprogramowanie firmy Comarch do kupienia w naszym sklepie.

Wszelkie zapytania dotyczące produktów Comarch Optima ERP prosimy kierować do naszych ekspertów, którzy są do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 667-961-171 i (w godz. 8.00-16.00) lub pod adresami e-mail: mpykacz@vipmultimedia.pl, apraga@vipmultimedia.pl.

Related posts

Leave a Comment