nowy iPad Pro wygina się

Nowy iPad Pro wygina się za łatwo? Trudno nie jest…

Ostatni keynote Apple przyniósł miedzy innymi kolejną generację tabletów. I jak zawsze w przypadku produktów firmy z Cupertino, wiele osób szuka w nich jak najwięcej wad. Nie inaczej jest i tym razem, ale w tym wypadku to nic nadzwyczajnego. Pozostaje jednak pytanie – czy nowy iPad Pro wygina się zbyt łatwo?

nowy iPad Pro wygina się

Jeżeli nie znacie kanału na YouTube JerryRigEverything to może czekać was za chwile niewielki szok. Otóż jego prezenter ma dziwną manierę niszczenia nowych sprzętów. Robi to oczywiście w kontrolowanych warunkach i ma ku temu powód. Chce sprawdzić, czy są one tak odporne na zniszczenia, jak czasem deklarują producenci. JerryRigEverything robił już to wielokrotnie, a ostatnio chociażby z OnePlus 6T. Teraz zajął się nowym urządzeniem od Apple i choć wyników mogliśmy się spodziewać, to dalej są one lekko przerażające.

Nowy iPad Pro wygina się zbyt łatwo?

To było kwestią czasu, aż na kanał trafi nowy tablet Apple. Jednym z popularniejszych wideo u JerryRigEverything jest to, gdzie testowana jest wytrzymałość iPhone 7. To całkiem logiczne, bo przecież wiemy, że sprzęty Apple nie należą do najtańszych i klienci chcieliby wiedzieć, jak radzą sobie z uszkodzeniami. Większość tych, które pojawiają się na kanale oczywiście nigdy nie przytrafiają się w normalnym życiu. Warto jednak zobaczyć, co może się stać, jeżeli nie specjalnie będziemy dbali o urządzenie.

To, co zwraca największą uwagę na zaprezentowanym wideo, to fakt, że nowy iPad Pro wygina się wyjątkowo łatwo. To zdaje się być czymś oczywistym. Mamy przecież sporą powierzchnię, a na dodatek sam tablet jest cienki. Nie da się oszukać praw natury, jednak iPad Pro poddał się naprawdę łatwo. Dodatkowo widać wtedy, że niektóre z elementów zdają się być nie najlepiej do siebie dopasowane. Czy to oznacza, że tablet będzie się wyginał jak kartka papieru w rękach użytkowników? Oczywiście, że nie.

Może niepokoić jedynie to z jaką łatwością sprzęt za kilka tysięcy złotych skończył w takim stanie. Jesteśmy przekonani, że Apple przeprowadziło odpowiednie testy, zanim wypuściło sprzęt do sklepów. Niemniej JerryRigEverything dowiódł, że wystarczy naprawdę niewiele, by urządzenie nadawało się jedynie na śmietnik. Jeżeli więc macie nowego iPada Pro, to warto zainwestować w case. Ewentualnie możecie go nie wyginać, bo jak widać, nie wychodzi mu to na zdrowie.

Tablety i urządzenia mobilne znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: YouTube JerryRigEverything

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...