a5

Nowy Samsung A5

Niektóre nowe modele smartfonów Samsunga są oznaczone literą „A”. Do sieci już od jakiegoś czasu trafiają informacje na temat tego, że producent odświeża tę serię. Teraz możemy zobaczyć nowego A5 i poznać jego częściową specyfikację.

a5

Nowy Samsung A5 ma być wyposażony w 5,2-calowy ekran o rozdzielczości FullHD 1920 x 1080 pikseli. Warto dodać również, że ten wyświetlacz wykonano w technologii OLED. Sercem Samsunga będzie ośmiordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,7 GHz. Na chwilę obecną nie wiadomo jakiego producenta, ale najprawdopodobniej będzie to autorski układ Exynos Koreańczyków. Na pokładzie znajdzie się również 2 GB pamięci operacyjnej. Użytkownicy będą mieli do dyspozycji dysk o pojemności 16 GB, a gdyby dla kogoś taka ilość pamięci była niewystarczająca, to może ją rozbudować, stosując karty microSD. Tylny aparat zostanie wyposażony w 8 lub 13-megapikselową matrycę. Bardziej prawdopodobne jest zastosowanie tej o większej rozdzielczości. Natomiast przednia kamera do rozmów video będzie miała 5-megapikseli. Smartfon, podobnie jak jego poprzednik, zostanie zamknięty w aluminiowej obudowie. Przy wadze 145 gramów ma wymiary 144,7 x 70,8 x 6,9 mm. A5 będzie działać pod kontrolą Androida Lollipop w wersji 5.1. Za zasilanie urządzenia ma odpowiadać akumulator o pojemności 2900 mAh. Co ciekawe, producent zdecydował się na produkcję smartfonu w kolorze złotym.

Niestety nie wiadomo, kiedy miałaby się odbyć premiera nowego urządzania. Nie znamy nawet jego pełnej specyfikacji. Biorąc pod uwagę zmiany na szczycie działu smartfonów w koreańskiej firmie, możemy zobaczyć nową A5 szybciej, niż myślimy. Jest szansa, że nowy szef będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony.

 

źródło: gsmarena

 

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...