wize3

Nowy tablet Prestigio z serii Wize

Marka Prestigio jest znana z niskich cen urządzeń, przy czym są one dobrze wykonane. Wprowadza właśnie do swojego asortymentu kolejny sprzęt. Jest nim MultiPad Wize 3057 – lekki, podręczny tablet z wbudowanym modemem 3G.

wize3

Wize 3057 jest tabletem kompaktowym. Wyposażono go w 7-calowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli. Nie za duży wyświetlacz i niska waga urządzenia sprawiają, że bardzo wygodnie się z niego korzysta. Za sprawne działanie urządzenia odpowiedzialny jest 2-rdzeniowy procesor. Niestety producent nie podaje informacji o ilości pamięci operacyjnej. Nie najpotężniejszy procesor będzie dobrze sprawował się przy przeglądaniu internetu, ale przy odpaleniu wymagających gier albo kilku aplikacji na raz może być problem. Tablet łączy się z internetem za pomocą wbudowanego modemu 3G oraz WiFi. Co zaskakujące, w urządzeniu nie ma aparatów fotograficznych. Uważam, że jest to słuszne posunięcie, ponieważ nie służy on do robienia zdjęć. W ten sposób Prestigio mądrze zredukowało koszty produkcji. Na pokładzie znajdziemy już leciwego Androida 4.4. KitKat. Istnieje możliwość dołączenia do MultiCloud, przez co użytkownik otrzymuje 200 GB miejsca na swoje dane w chmurze. Producent daje także możliwość korzystania ze sklepu MultiStore, w którym, po rejestracji, można pobierać darmowe aplikacje lub korzystać z cenowych okazji.

Na chwilę obecną nie jest znana nam cena tego urządzenia. Jednak patrząc na wykorzystane podzespoły, z pewnością nie będzie wysoka. Śmiało można polecić nowego Wize’a komuś, kto szuka taniego tabletu do przeglądania internetu. Jego specyfikacja nie powala na kolana, ale do serfowania w sieci wystarczy, a dzięki kompaktowym wymiarom, urządzenie będzie dobrym kompanem w podróży. 

źródło: Prestigio

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...