You are here
Nowy tablet z serii Edge w ofercie Kruger&Matz mobile 

Nowy tablet z serii Edge w ofercie Kruger&Matz

W portfolio polskiej firmy „Kruger&Matz” znajdziemy nowy model tabletu z serii „Edge”. Czy urządzenie oferuje zadowalający stosunek jakości do ceny?

Na pokładzie modelu Edge1082 znajdziemy całkiem wydajny czterordzeniowy procesor Intel Atom  Z3735F o taktowaniu 1,33 GHz wspomagany układem graficznym Intel HD Graphics. Obraz natomiast wyświetlimy na 10-calowym ekranie IPS o rozdzielczości 1920x1200px.

Urządzenie pracuje w oparciu o system Windows 8.1, a na dysku zainstalowano w gratisie roczną subskrypcję pakietu biurowego „Office365 Personal”. Pamięć wewnętrzna pomieści 32GB danych. Można ją oczywiście rozbudować o dodatkowe 32GB, dzięki karcie microSD. Jeśli uważacie, że taka ilość dalej wam nie wystarczy, wraz z pakietem „Office 365 Personal” otrzymacie jeszcze 1TB przestrzeni na wirtualnym dysku koncernu „Microsoft” – „OneDrive”.

Tablet wyposażono w gniazda microUSB, miniHDMI, a także port USB 3.0, dzięki któremu podłączymy dodatkowe urządzenia, takie jak: dysk zewnętrzny czy pendrive’y. Bezprzewodowa wymiana plików możliwa jest za sprawą Bluetooth 2.1. Sprzęt z internetem połączy się przez moduł WiFi lub zewnętrzny modem 3G. Osobom, które nie lubią nosić ze sobą dodatkowych rzeczy, producent umożliwił szybkie podpięcie wewnętrznego modemu 3G.

Jak wcześniej wspominałem, tablet da się sparować z innymi urządzeniami i jeśli często pracujemy zdalnie, doskonałym rozwiązaniem będzie zakup dedykowanego etui z klawiaturą, co wpłynie pozytywnie na wygodniejsze korzystanie z samego sprzętu, ale i komfortową pracę z pakietem biurowym giganta z Redmond.

Za zasilanie modelu Edge1082 odpowiada bateria o pojemności 7900mAh. Jeśli dużo korzystacie z internetu, oglądacie filmy to polecam zaopatrzyć się w powerbank. Całość zamknięta jest w eleganckiej obudowie ze szczotkowanego aluminium. Sugerowana cena ustalona została na kwotę 749 zł.

Pozostałe produkty firmy Kruger&Matz znajdziecie w naszym e-sklepie.

Źródło: Kruger&Matz

Related posts

Leave a Comment