Nowy zwiastun 1983

Nowy zwiastun 1983 od Netflix – hit na miarę naszych możliwości?

Nowy zwiastun 1983 pojawia się w idealnym momencie. Jesteśmy na kilka dni przed świętowaniem 100-lecia niepodległości, a serial, który pojawi się pod brandingiem Netflix Original. Warto mieć na uwadze, że nie każda produkcja od Netflix to gwarant wysokiej jakości. Jak to będzie z 1983?

Nowy zwiastun 1983

Nie da się zaprzeczyć, że serial w całości po polsku i dodatkowo mający swoja premierę na Netflix, to duże wydarzenie. Zapewne niewiele osób sądziło, że to w ogóle możliwe, a już na pewno nie w tak krótkim czasie. Przecież Netflix na naszym rynku zadebiutował stosunkowo niedawno, a już mamy czym się pochwalić. W serwisie VOD można już znaleźć tytuły wyprodukowane w naszym kraju, ale 1983 będzie się od nich różnił.

Nowy zwiastun 1983

Pierwsze informacje o serialu były dość enigmatyczne, co akurat nie powinno dziwić. W końcu trzeba jakoś zaciekawić szerszą publiczność i złapać ją na haczyk. W przypadku 1983 zdaje się, że osiągnięto zamierzony cel, bo przecież zaczęto o produkcji mówić całkiem sporo. I to jeszcze na długo przed planowaną na 30 listopada premierą. Oczywiście mówimy tutaj głównie o polskich mediach i serwisach, bo dla zagranicznych 1983 będzie po prostu kolejnym seriale. Choć wyreżyserowanym przez znakomitych artystów.

Warto przypomnieć, że niektóre z odcinków wyreżyseruje sama Agnieszka Holland, która w serialu 1983 pełni także rolę producenta. Jego rolę ma też Maciej Musiał, który odgrywa jedną z ważniejszych postaci w serialu , a tak przynajmniej prezentuje to nowy zwiastun 1983. O czym w ogóle opowiada fabuła? Ta koncentruje się wokół zamachu terrorystycznego mającego miejsce w 83 roku, a ten przyczynił się do tego, że dalej trwa zimna wojna. Czy za tym zamachem stał ktoś, kto nie chciał, żeby Polska wyglądała inaczej? Na trop spisku wpadają student prawa oraz oficer śledczy.

Ich zagrają Maciej Musiał oraz Robert Więckiewicz. Ten pierwszy aktor pojawi się także w innej produkcji od Netflix, a mianowicie w Wiedźminie. Ten fakt ujawniono dopiero niedawno i jeszcze nie wiadomo, jak wielką rolę aktor będzie miał w ekranizacji twórczości Andrzeja Sapkowskiego. Wiedźmina zobaczymy dopiero w 2019 roku, więc znacznie wcześniej przekonamy się o zdolnościach Macieja Musiała w seriali 1983. To może być przełomowa rola, o ile scenariusz na to pozwoli.

Więcej informacji o serialu znajdziecie TUTAJ. Premiera 1983 nastąpi 30 listopada i jak zwykle w przypadku Netflix, wszystkie odcinki mają być udostępnione jednocześnie.

Urządzenia, które pozwolą wam oglądać co tylko chcecie, znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Netflix / Informacja prasowa

Dodaj komentarz

3833 More posts in artykuły category
Recommended for you
Vivo X30 Pro
Rynek smartfonów w 2023 roku

2023 rok będzie przełomowym momentem dla rynku smartfonów. W ciągu najbliższych kilku lat możemy spodziewać...