windowsphone750x300

Oficjalny update Windows Phone 8.1 trafi do pierwszych użytkowników już w lipcu

Od prezentacji najnowszej wersji mobilnych kafelków minęło już wiele tygodni, lecz mimo to Microsoft nie podał jeszcze konkretnej daty udostępnienia aktualizacji. Nie oznacza to jednak, że jest ona nieznana. Przeciwnie, wysoce wiarygodne źródło weszło w posiadanie ów informacji. Dzięki temu wiemy, że pierwsi szczęśliwcy będą mogli zainstalować Windows Phone 8.1 na swoich urządzeniach już w lipcu.

windowsphone750x300

Najnowsza wersja mobilnego systemu giganta z Redmond należy do tych, na które czeka się z zapartym tchem. Lista zmian, obejmująca wiele nowych funkcjonalności jest imponująca. Nic więc dziwnego, że użytkownicy mobilnych kafelków decydują się na „odblokowanie” swoich urządzeń oraz instalację deweloperskiej wersji systemu. Niestety, wiąże się to z utratą „cennej” gwarancji.

Osoby, dla których zabezpieczenie w postaci „gwarancji” jest jednak istotne, muszą poczekać do czasu, kiedy gigant oficjalnie „wypuści” WP8.1. Na szczęście w sieci pojawiły się informacje o tym, że update może zawitać do pierwszych urządzeń już w lipcu.  Źródłem przecieku jest jak nie trudno się domyślać znany w świecie technologii użytkownik Twittera – @Evleaks.

Poniżej możecie zapoznać się z dokładnym harmonogramem aktualizacji OTA:

cyan

Sprawdźcie czy należycie do osób, których urządzenia jako pierwsze otrzymają aktualizację do Windows Phone 8.1.

Źródło: @Evleaks

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...