You are here
OLX daje dwa miesiące Showmax w gratisie artykuły News 

OLX daje dwa miesiące Showmax w gratisie

Promocja zorganizowana przez OLX oraz Showmax pozwoli na bezpłatne korzystanie z zasobów serwisu VOD przez okres dwóch miesięcy. Tłumaczymy, kto może skorzystać z oferty i dlaczego warto się spieszyć.

Showmax

Wszyscy zachłysnęli się Netflixem, ale pamiętajmy, że na naszym polskim podwórku całkiem prężnie działa serwis Showmax. Znajdziemy tam między innymi bogaty pakiet produkcji Patryka Vegi. Wiem, że nie każdemu tytuły reżysera przypadną do gustu, jednak prawdą jest, że filmy oraz seriale Patryka cieszą się sporą popularności. Wróćmy do promocji. Okazuje się, że czas na udział w niej mamy jednie do 20 czerwca 2018 roku.

Dwa miesiące Showmax za darmo

Jeśli rozważaliście wypróbowanie oferty Showmax, teraz jest na to idealny moment. Standardowy 14-dniowy okres testowy może być dla wielu niewystarczający do zapoznania się z pełną ofertą serwisu. Cóż, z Showmaxa można korzystać bez ponoszenia opłat przez dwa miesiące, co jest już znacznie atrakcyjniejszą opcją. Trzeba jednak spełniać pewne warunki.

Tytułowa promocja organizowana jest wraz z serwisem OLX, więc logiczne wydaje się to, że warunki akcji związane są z jedną z funkcji popularnego serwisu ogłoszeń. Do rzeczy — chcąc otrzymać dwa miesiące darmowego dostępu do Showmax, należy umieścić w OLX ogłoszenie z płatnym pakietem Maxi. Koszt takowego nie jest sztywny i różni się w zależności od rodzaju ogłoszenia oraz kategorii. Może to być 80 lub 100 złotych.

Kod zawierający kupon promocyjny przyjdzie do nas w wiadomości email niezwłocznie po dodaniu ogłoszenia na OLX. Pytanie, czy warto korzystać z takiej formy promocji.

Wątpliwa opłacalność

Czy oferta jest opłacalna? To zależy. Jeśli planowaliście dodać płatne ogłoszenie z pakietem Maxi, promocja związana z serwisem Showmax może okazać się kapitalna. Z kolei, jeśli waszym głównym celem jest dostęp do VOD i nie zamierzacie dodawać płatnych ogłoszeń na OLX, lepiej skorzystać z regularnej płatności Showmaxa.

Źródło: OLX

Related posts

Leave a Comment