OnePlus One 2 – coraz więcej plotek

Pewnie zastanawialiście się czy słynny „pogromca flagowców” doczeka się następcy? Mamy wspaniałe wieści.

oneplus-two-490x326

Najnowsze informacje z Times of India potwierdzają możliwość wyboru tylnej klapki smartfona. Ale nie chodzi tutaj tylko o zmienne koloru, lecz też całego materiału, z którego owa konstrukcja jest wykonana. Spośród 4 stylów, jakie oferuje nam usługa StyleSwap, mamy do wyboru pokrywę bambusową, drewnianą, jeansową, a także  z kewlaru.

Kolejnym wyciekiem jest cena urządzenia, mająca nie przekraczać 500 dolarów. Jednak, jak w przypadku poprzednika, końcowa cena może jeszcze uleć zmianie (OnePlus ostatecznie kosztował 299 dolarów). Nowy One ma również zaskakiwać swoim wyposażeniem, jednak producenci z Chin wciąż nie chcą ujawnić większej ilości informacji o swoim produkcie.

OnePlus-One-Back-2

Warto przypomnieć zeszłorocznego OnePlusa, wyróżniającego się na tle innych smartfonów stosunkowo dobrą ceną, jak na wysokie specyfikacje sprzetowe. Z założenia, już w pierwowzorze, klient miał mieć szerszy wybór designu. Niestety z uwagi na problemy inżynieryjne, do sprzedaży trafiła tylko obudowa bambusowa i to w bardzo małym nakładzie. Ostatecznie firma także napotkała na kilka problemów związanych z popularnością sprzedaży, przez co OnePlus One, mimo swojej doskonałości, stracił dużo w oczach potencjalnych nabywców. Miejmy nadzieję, że z tą produkcją będzie inaczej.

Z ciągle napływających pozytywnych opinii wynika, że OnePlus One 2 ma eliminować  wszystkie braki poprzednika i dumnie prezentować nowy design. Warto śledzić newsy o kolejnych postępach produkcji, tym bardziej, że producenci pokazali już na co ich stać. 

Źródło: phonearena.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...