You are here
OnePlus 6 i Avengers artykuły News 

OnePlus 6 i Avengers

Wczoraj miała miejsce światowa premiera nowego flagowca ze stajni OnePlus. Nie musieliśmy długo czekać na to, żeby Chińczycy zaprezentowali coś, co spodoba się nie tylko fanom nowych technologii, ale także filmów i komiksów. Czy wersja OnePlus 6 i Avengers w jednym ma jednak sens?

OnePlus 6 Avengers

O tym, co prezentuje flagowiec, możecie przeczytać w naszym wczorajszym wpisie na temat OnePlus 6. Dowiecie się tam wszystkiego, co powinniście wiedzieć o modelu. Zdecydowanie warto się nim zainteresować, jeżeli właśnie szukacie nowego telefonu, bo chińczycy stanęli na wysokości zadania. Jednak producent nie byłby sobą, gdyby nie skorzystał z okazji i nie wypuścił także wersji, która pozwoli fanom Avengers zostawić w jego kieszeni trochę grosza.

OnePlus 6 i Avengers

Zacznijmy od tego, że to nie pierwszy raz, kiedy OnePlus zdecydował się na współpracę z inną światową marką. Przecież przy okazji OnePlus 5T mieszkańcy Indii mogli zakupić wersję urządzenia, która nawiązywała do uniwersum Star Wars. Było to nawiązanie do promocji filmu „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” i choć pomysł w swoim założeniu był ciekawy, to ograniczenie terytorialne mocno go ograniczyły. A przynajmniej jeżeli chodzi o dostępność. Zresztą sama obudowa smartfona tylko lekko nawiązywała do filmu ze stajni Disney’a i tak naprawdę, była to gratka jedynie dla prawdziwych i oddanych fanów.

OnePlus 6 Avengers

OnePlus 6 i Avengers to już inna bajka. Oczywiście chiński producent nawiązuje tutaj do „Avengers Infinity war”, które stało się jednym z najszybciej zarabiających na siebie filmów w historii kina. Nawet nie chcemy sobie wyobrażać, ile musiało kosztować wykupienie licencji na to, by smartfona przygotować z grafiką nawiązująca do historii. Niestety, ale tak samo jak w przypadku wersji OnePlus 5T, także OnePlus 6 w limitowanej edycji będzie dostępny jedynie w Indiach. To dziwny krok ze strony producenta, bo w Stanach Zjednoczonych czy Europie taki model znalazłby spore grono nabywców.

Co oferuje OnePlus 6?

Widać, że włodarze OnePlus poszli po rozum do głowy i tym razem nie ograniczyli się jedynie do tego, by dodać niewielkie logo na pleckach urządzenia. Teraz mamy złote logo Avengers i logo producenta w tym samym kolorze. Także przycisk z prawej strony został zmieniony, by dopasować się do wyglądu. Decydując się na zakup tej wersji dostajemy od producenta także kilka gadżetów. Jednym z nich jest obudowa na telefon, która swoją stylistyką nawiązuje do hełmu Iron Man, choć jej kolor został ograniczony jedynie do grafitu. To akurat dobrze, bo zbyt pstrokate wzory, odwracałby uwagę od telefonu. W opakowaniu znalazło się także miejsce na metalową „odznakę”, która ma na sobie logotypy nawiązujące do filmu.

Ile będzie kosztować taka wersja OnePlus 6? Nie będzie ona o wiele droższa od tej normalnej, bo jedynie około 30 dolarów. Gorzej sytuacja już wygląda z tym, którą użytkownik wersję sprzętu może wybrać. Edycja Avengers będzie dostępna bowiem tylko z tej najmocniejszej, czyli 8GB RAM i 256 GB miejsca na dane. Łącznie za produkt przyjdzie nam zapłacić około 660 dolarów. Być może OnePlus zdecyduje się kiedyś na to, by takie rodzynki wypuszczać także poza Indiami. Na razie na to nic nie wskazuje.

Po najnowsze smartfony i akcesoria zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Źródło: OnePlus

Related posts

Leave a Comment