You are here
OnePlus 7 również w wersji PRO — poznaliśmy różnice artykuły News 

OnePlus 7 również w wersji PRO — poznaliśmy różnice

Według najnowszych doniesień, OnePlus 7 ma pojawić się w dwóch wersjach — standardowej oraz Pro. Drugi wariant otrzyma znacznie funkcjonalniejszy zestaw aparatów oraz ekran, na którym mogliby skorzystać gracze. Co z pozostałymi różnicami?

OnePlus 7
fot. Pixabay

Urządzenia sygnowane marką OnePlus stanowią nie tylko ciekawostkę rynkową. To sprzęt, po który coraz chętniej sięgają świadomi konsumenci spoza branży. Rozsądnie wycenione topowe smartfony przyciągają jakością wykonania, stylistyką, wydajnością oraz smaczkami oprogramowania. Jeśli doniesienia potwierdzą się, w tym roku firma wprowadzi do sprzedaży dodatkowy model z dopiskiem Pro w nazwie.

OnePlus 7 Pro – dla graczy i fanów fotografii mobilnej

Siódemka w wersji Pro miałaby otrzymać nie podwójny, jak w modelu podstawowym, ale potrójny system kamer, na który składałyby się — 48 Mpix aparat podstawowy, 8 Mpix teleobiektyw z trzykrotnym zoomem oraz światłem f/2.4, a także 16 Mpix ultra-szerokokątny obiektyw ze światłem f/2.2. Brzmi interesująco i jeśli OnePlus wykorzysta hardware za pomocą odpowiednio sprawnego oprogramowania aparatu, może być jeszcze ciekawiej.

https://twitter.com/Samsung_News_/status/1119579966914560000

Sprzęt będzie również wydajniejszy od modelu podstawowego, na co wpływ ma mieć szybsza pamięć UFS 3.0. Niemniej, sam procesor (Qualcomm Snapdragon 855) oraz pamięć RAM pozostaje identyczna w obydwu modelach.

Zaciekawić może za to ekran, który teoretycznie będzie tym samym, co w OnePlus 7. Dodam „tylko teoretycznie”, gdyż w praktyce producent może dodać tutaj odświeżanie na poziomie 90 Hz, a to zainteresuje przede wszystkim graczy. Oczywiście pod warunkiem, że OnePlus nie przestrzeli kwestii ceny, ale o to specjalnie bym się nie martwił. 

Źródło: Max J.The Verge

Related posts

Leave a Comment