opt 750x300 1

OnePlus Two coraz bliżej premiery

OnePlus był niespodziewanym sukcesem firmy, która zaczynała od zera jako start-up. Ostatnio ogłosili, że ich pierwsze dziecko można kupować bez specjalnych zaproszeń, a teraz przyszła pora na kilka szczegółów odnośnie OnePlus Two.

 
opt 750x300 1
Pierwszy smartfon wyglądał przepięknie i nie wątpimy w to, że jego kolejna odsłona wizualnie będzie majstersztykiem. OnePlus oprócz wyglądu posiadał jeszcze bardzo dobre podzespoły. Qualcomm Snapdragon 801, 3 GB RAM i pojemny akumulator (3100 mAh). 5,5-calowy smartfon z ekranem w technologii IPS i rozdzielczością FullHD nie kosztował przy tym dużo. Obecnie można go kupić za mniej więcej trzysta dolarów (podstawowa wersja).
To, że pojawi się następca OnePlus, wiadomo było niemal od początku. Sprzęt zbierał doskonałe recenzje, a użytkownicy przyjęli go równie ciepło. Mimo tego, że smartfon najpierw trafił do sprzedaży poprzez system zaproszeń i tak znalazł multum nabywców. Teraz CEO OnePlus Liu Zuohu ujawnił kilka szczegółów odnośnie OnePlus Two.
 
opt 750x300 2
Zuohu udzielał odpowiedzi na pytania użytkowników na chińskiej stronie Weido, a raczej sam zadał pytanie. Zapytał o to, na ile wyceniono by OnePlus Two. Padały różne odpowiedzi, ale dopiero, gdy jeden z użytkowników podał cenę 2499 juanów, Zuohu potwierdził. Stwierdzenie „seems to be a reasonable price” nie jest wprawdzie wiążące, ale nawet jeżeli cena smartfona będzie trochę wyższa, cały czas wygląda wyjątkowo korzystnie. 2499 juanów można przeliczyć jako 400 dolarów, czyli raptem o sto dolarów więcej niż obecnie trzeba zapłacić za podstawową wersję OnePlus.
To nie wszystko co udało się ustalić podczas wymiany wiadomości z użytkownikami Weido. Zuohu potwierdził to, czego mogliśmy się spodziewać. OnePlus Two jako serce dostanie Qualcomm Snapdragona 810. Ten procesor, wykorzystywany obecnie w wielu topowych smartfonach, ostatnio nie ma najlepszej renomy. Informacje o tym, że Snapdragon się przegrzewa potwierdzili m.in. użytkownicy HTC One M9. O tym, czy procesor finalnie trafi na pokład OnePlus Two, powinniśmy przekonać się już niedługo, bo sam telefon ma pojawić się na rynku po wakacjach. Niestety, z początku będzie dostępny tylko na zaproszenia, ale kto wie, może OnePlus zrezygnuje z tego pomysłu.
Ofertę innych topowych telefonów znajdziecie pod tym adresem.
Źródło: GSMArena
Fot: jw., OnePlus

One Comment

Dodaj komentarz

6488 More posts in News category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....