Opowiadanie w uniwersum Sniper Elite 3: Afrika – autorem Rafał Dębski

Wydawnictwo Techland nawiązało współpracę z pisarzem Rafałem Dębskim, miłośnicy słowa pisanego mogą go znać z takich tytułów jak m.in. cykl o komisarzu Wrońskim.


Na naszym rynku trzecia odsłona Sniper Elite ukaże się pod koniec czerwca, a dokładniej 27.06. Aby umilić fanom produkcji oczekiwanie na premierę ci zaangażowani zostaną do tworzenia wyjątkowego opowiadania osadzonego w uniwersum Sniper Elite 3: Afrika. Oprócz tego w Edycji Premium wspomnianej gry nabywcy znajdą listy wywiadowcze autorstwa Dębskiego.

Rafał Dębski w swoich książkach sprytnie lawiruje między gatunkami. W swoim dorobku ma powieści oraz opowiadania zarówno fantastyczne, jak również sensacyjne, kryminalne, wojenne, czy historyczne. Karierę rozpoczynał w roku 1998 roku w „Nowej Fantastyce”, następnie z jego twórczością zapoznać się mogli czytelnicy: „Feniksa”, „Magii i Miecza”, „Gazety Rycerskiej”, a przede wszystkim „Science Fiction, Fantasy i Horror”. Do tej pory na jego koncie znalazło się 14 opowieści oraz pokaźna liczba opowiadań.

Dębski już niebawem pokaże graczom wojnę w Afryce w sposób realny i namacalny. Gracze poczują swąd prochu, pustynny wiatr i słoneczny skwar na własnej skórze. Nie obędzie się także bez dylematów moralnych, trudnych decyzji, które będą podejmowane przez uczestników interaktywnego opowiadania.

Dodatkową atrakcją dla fanów serii będzie wydana przez Techland Edycja Premium Gry Sniper Elite do której zostaną dodane specjalne listy wywiadowcze. Rafał Dębski przeniesie graczy w świat Sniper Elite III: Afrika. Przedstawi nam zapiski włoskiego oficera w trakcie kampanii w Afryce Północnej. Graczy czeka tajna wojna wywiadów, pokaz mistrzowskiej taktyki Lisa Pustyni, błędy gen. Auchinlecka i triumf 8 Armii marszałka Montgomery’ego, a także wiele innych emocjonujących szczegółów z frontu.

Edycja Premium Sniper Elite III: Afrika, wraz z listami wywiadowczymi dostępna jest tutaj w cenie 149zł. Premiera tytułu nastąpi 27 czerwca na Xbox One oraz PS4 w cenie 249,90zł. Dostępna będzie także, w polskiej wersji kinowej, wersja na Xbox360 i PS3 w cenie 189,90zł oraz na PC w wersji standardowej w cenie 119,90zł. Limitowana Edycja Premium będzie dostępne na platformę PC w cenie 149,90zł.

Wymagania sprzętowe prezentują się następująco:

  • System operacyjny: Microsoft Windows Vista (Service Pack 2) lub Windows 7 (Service Pack 1), lub Windows 8. Windows XP NIE jest wspierany.
  • Procesor: dwurdzeniowy z SSE3 (Intel® Pentium D 3GHz / AMD Athlon 64 X2 4200) lub lepszy,
  • RAM: 2 GB,
  • HDD: 18 GB,
  • Karta graficzna: zgodna z DirectX 10.0, 256 MB RAM (NVIDIA GeForce 8800 / ATI Radeon HD 3870) lub lepsza,
  • Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX® 10.0,
  • DirectX: 11.0.

http://www.youtube.com/watch?v=VuwQjdK7GKQ

Więcej o grze przeczytacie na oficjalnej stronie, lub na FanPage’u Wydawnictwa Techland.

Źródło: Techland

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...