Oppo R819 – już w przedsprzedaży

Chiński koncern postanowił wykonać ukłon w stronę użytkowników. Ci od dawna proszą producentów o możliwość wyboru pomiędzy nakładką systemową, a czystym Androidem. Oppo wprowadzając na rynek model R819 pokazuje, że pragnienia klientów są dla firmy ważną wskazówką.

gsmarena 001 08-580x465

Co prawda czysty Android poza Nexusem występuje również w modelach HTC One oraz Samsung Galaxy S4, jednak ich cena jest zdecydowanie wyższa od produktów Oppo.

R819 jest napędzany czterordzeniowym procesorem MediaTek, o częstotliwości taktowania 1.2 GHz. Na szczęście producent przy wyborze pojemności kości RAM zachował zdrowy rozsądek i umieścił 1GB pamięci. Taka konfiguracja pozwoli na płynne działanie Androida w wersji 4.2.1.

Zdjęcia wykonane 8 megapikselowym aparatem Sony Exmor BSI możemy zapisać w pamięci Flash o pojemności 16 GB. Obraz będzie wyświetlany na 4.7 calowym ekranie IPS z rozdzielczością 720p.

Urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane już w przyszłym miesiącu. Dla tych bardzo niecierpliwych, pojawiła się już opcja przedsprzedaży w cenie 269 EUR.

 

Źródło: GSMarena.com

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...