Paranormal Recorder – dołącz do oddziału „Pogromców Duchów”

Czy oglądając film „Ghost Busters”, nie marzyliście przypadkiem, by wraz z Billem Murrayem i Danem Aykroydem wyruszyć na przygodę i toczyć boje z nadprzyrodzonymi mocami?

Teraz dzięki wykrywaczowi duchów – Paranormal Detector – macie, taką możliwość. Co prawda w pakiecie nie dostaniemy Dana i Billa, ale to akurat nie jest najważniejsze. Zadaniem aplikacji, studia Excelltech Inc. jest wykrywanie nietypowego pola magnetycznego, w sąsiedztwie iPhone’a i iPada. Program przypuszczalnie mierzy siłę sygnału, wahania pola i na tej podstawie wylicza prawdopodobieństwo, że nawiedza nas ektoplazmatyczna istota, popularnie zwana duchem.

Paranormal Detector został, tak skonstruowany, by wykrywać wyłącznie nadzwyczajne różnice w natężeniu PEM. Program do działania wymaga systemu iOS 4.3 lub nowszego i przeznaczony jest na urządzenia spod marki Apple’a (iPhone, iPad). Aplikacja została zoptymalizowana pod iPhone’a 5.

Żeby stać się właścicielami, tegoż programu musimy się udać pod, ten adres, a nasz portfel uszczupli się o kwotę 3$ (około 10 zł). Należy zwrócić przy tym uwagę, że aplikacja służy wyłącznie do celów rozrywkowych i jeśli ktoś ma „słabe” nerwy, nie powinien jej w żadnym wypadku pobierać, a tym bardziej uruchamiać!

Dodaj komentarz

263 More posts in mobile category
Recommended for you
TikTok
TikTok zagrożeniem bezpieczeństwa? Według armii USA — tak

Żołnierze pełniący służbę dla Stanów Zjednoczonych nie powinni korzystać z aplikacji TikTok. Tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele...