Pełnometrażowe filmy

Pełnometrażowe filmy na YouTube od teraz za darmo

Jakiś czas temu Google uruchomiło w ramach YouTube wypożyczalnię filmów. Z poziomu wspomnianej sekcji mogliśmy wybrać interesujące nas pozycje i po uiszczeniu opłaty rozpocząć upragniony seans. Niestety, nie każdy fan kinematografii może pozwolić sobie na takową przyjemność. Firma dostrzegła problem i zdecydowała, że wybrane pełnometrażowe filmy będą dostępne za darmo. Oczywiście pojawią się w nich reklamy.

Pełnometrażowe filmy

Gigant z Mountain View jest technologiczną potęgą. Firma istnieje w wielu segmentach rynku, ale to właśnie reklamy stanowią finansowy motor napędowy. Dowody? Te pojawiają się przy okazji każdego kroku wykonywanego przez włodarzy spółki. Weźmy na przykład fakt prowadzenia darmowych filmów pełnometrażowych do serwisu YouTube.

Darmowe pełnometrażowe filmy na YT

Oferta “wypożyczalni” Google nie jest obecnie zbyt atrakcyjna. Nie w kwestii cenowej. Jak wspomniałem, dla wielu fanów kinematografii oznacza to konieczność poszukiwania innego źródła ciekawych tytułów. Najlepiej, by było ono tańsze lub nawet bezpłatne. Firma pomyślała również o takich użytkownikach. Stworzono bowiem specjalną sekcję wypożyczalni, w której za 100 produkcji filmowych nie zapłacimy ani grosza.

Wśród wspomnianych filmów znajdziemy głównie amerykańskie klasyki takie jak “Rocky”, “Terminator” czy “Legalna blondynka”. Pieniądze nie biorą się znikąd, dlatego też podczas projekcji będą wyświetlane spoty reklamowe. W mojej ocenie jest to uczciwa oferta. Oczywiście, dla osób, dla których reklamy są akceptowalne.

W całej sprawie może smucić to, że na ten moment oferta dostępna jest jedynie dla użytkowników korzystających z YT w Stanach Zjednoczonych. Czy pełnometrażowe filmy zagoszczą też u nas? Na odpowiedź przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Źródło: Adage

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...