CS: GO

Pełny CS:GO z bonusem dostępny za darmo

Counter-Strike: Globsl Offensive staje się darmową grą opierającą się na modelu free-to-play. Uwolnienie produkcji to jednak nie wszystko. Okazuje się, że CS:GO dostało również tryb Danger Zone, czyli dobrze znane graczom battle royale.

CS: GO

Przymiarki Valve do stworzenia z CS:GO try F2P zaczęły się już kilka miesięcy temu. Nieśmiałe próby ograniczyły się do zabawy z botami. Lepsze coś niż nic, ale gracze, szczególnie ci liczący się z każdym groszem mieli nadzieję na coś więcej. Na szczęście czas oczekiwań dobiegł końca i gra, która swoją pierwotną premierę miała 21 sierpnia 2012, została dziś udostępniona w formie darmowej.

Darmowy CS:GO na Steamie

Po instalacji gry z platformy Steam zostanie ona zaktualizowana do wersji Free-to-play. Przed graczem otworzą się w zasadzie wszystkie możliwości, nie wliczając tych, które trafiły do użytkowników, którzy nabyli wersję płatną jeszcze przed zmianą polityki cenowej. Gracze “Prime” otrzymują jednak tylko bonusy niewpływające znacząco na rozgrywkę.

Jak wspomniałem, gra otrzymała także specjalny tryb battle royale, którzy twórcy nazwali Danger Zone. Obecnie obejmuje on jedynie jedną mapę Blacksite oraz kilka opcji zabawy. Czy i kiedy tryb ulegnie rozbudowaniu, na ten moment jest tajemnicą.

Źródło: CS BLOG

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...